MIUI12 MiuiPro Mi6 20.6.18 Patched

Zehir

Sprite
Yönetici
Usta Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Yönetici
  • Fenerbahçe
  • 100 Beğeni
  • 100 Mesaj
  • 100 Konu
  • Youtube Takipçisi
  • Telegram Takipçisi
  • Twitter Takipçisi
  • Google Takipçisi
  • 24 Kasım Öğretmenler Günü
  • Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma Günü
  • 30 Ağustos Zafer Bayramı
  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
  • Ramazan Bayramı
  • Kurban Bayramı
  • Mutlu Yıllar
  • Kadir Gecesi
  • Fidan Bağışı
  • Bağışçı
Beğeni puanı
751
İnternet sitesi
t.me
Cihaz
Xiaomi 11 LE (Lisa), Mi 6 (Sagit)
Yardımcı olacak kimse yok mu? Romdan vazgeçmek istemiyorum ama bu sanal tuşlar sıkıntı. Zaten 5.15 inç ekran, daha da küçüldü.

XMiuiX
Buildrop dosyasındaki kodların en altına qemu.hw.mainkeys=1 ekleyip yeniden başlatın.

OsmanPaşa

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
32
Cihaz
mi6 sagit
Whatsapp uygulamasına girdiğimde kişi adları yerine sadece numaralar görünüyor. Daha evvel Whatsapp ın kişilerimle senkronizasyonunu sıfırladım. Ayarlardan hesabı kaldırdım. Uygulama ayarlarımdan Whatsapp ın bütün izinlerini aktifleştirdim. Kişilere her zaman izni verdim.Whatsapp sohbet kısmında 3 noktaya tıklayıp yenile dediğimde kişiler güncellenip isimler görünüyor ama daha sonra tekrar eski düzene dönüyor. En son Whatsapp ı tamamen kaldırıp yeniden kurdum ama nafile. Kişilerim hala görünmüyor.
Daha evvel kullandığım Eu beta romda böyle bir sıkıntı yoktu. MiuiPro romu seviyorum ve rom değiştirmek istemiyorum. Fakat yaşadığım bu sorun da çok can sıkıyor. Yardımcı olabilecek arkadaşlara minnettar kalırım.

VedatYasin

Life's Good
Yönetici
Moderatör
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Bağışçı
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
  • Kurban Bayramı
  • Ramazan Bayramı
  • 24 Kasım Öğretmenler Günü
  • Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma Günü
  • Mutlu Yıllar
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
  • Sponsor
  • Kadir Gecesi
Beğeni puanı
39
Cihaz
Raphael - Ditingp
Whatsapp uygulamasına girdiğimde kişi adları yerine sadece numaralar görünüyor. Daha evvel Whatsapp ın kişilerimle senkronizasyonunu sıfırladım. Ayarlardan hesabı kaldırdım. Uygulama ayarlarımdan Whatsapp ın bütün izinlerini aktifleştirdim. Kişilere her zaman izni verdim.Whatsapp sohbet kısmında 3 noktaya tıklayıp yenile dediğimde kişiler güncellenip isimler görünüyor ama daha sonra tekrar eski düzene dönüyor. En son Whatsapp ı tamamen kaldırıp yeniden kurdum ama nafile. Kişilerim hala görünmüyor.
Daha evvel kullandığım Eu beta romda böyle bir sıkıntı yoktu. MiuiPro romu seviyorum ve rom değiştirmek istemiyorum. Fakat yaşadığım bu sorun da çok can sıkıyor. Yardımcı olabilecek arkadaşlara minnettar kalırım.
Dostum Uygulama Bilgisi Kısmından İzinler bu şekilde olsun ve düzelmez ise Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamaları Yükle aktif hale getir. Sonra Zorla Şudur de uygulamayı gir bak düzelecektir. 😊

Ekli dosyalar

OsmanPaşa

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
32
Cihaz
mi6 sagit
Dostum Uygulama Bilgisi Kısmından İzinler bu şekilde olsun ve düzelmez ise Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamaları Yükle aktif hale getir. Sonra Zorla Şudur de uygulamayı gir bak düzelecektir. 😊
Maalesef çözüm olmadı. Belli bir zaman sonra eski haline dönüyor.

Duxless

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
Beğeni puanı
0
Cihaz
Xiaomi mi 6
Ben bu romu indire bilmedim, maile ya yandexe yukleye bilrmisiniz

29051453fsm

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
22
Cihaz
Mi6
Maalesef çözüm olmadı. Belli bir zaman sonra eski haline dönüyor.
Kişiler Uygulamasını 12.3.1.5 Sürümüne Güncelleyince Sorun Çözülüyor. (Cihaz Mi6)
Her İhtimale Karşı Whatsapp'ı Siliniz. Güncelleme Sonrası Whatsapp'ı Tekrardan Kurunuz.

OsmanPaşa

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
32
Cihaz
mi6 sagit
Kişiler Uygulamasını 12.3.1.5 Sürümüne Güncelleyince Sorun Çözülüyor. (Cihaz Mi6)
Her İhtimale Karşı Whatsapp'ı Siliniz. Güncelleme Sonrası Whatsapp'ı Tekrardan Kurunuz.
Bende 12.1.0.5 yüklü .Güncellemeyi nasıl yapacağım?

29051453fsm

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
22
Cihaz
Mi6
Size Özelden Yazdım. İnşallah İşinize Yarar.