Tncy1Q kullanıcısının son içeriği

1. Tncy1Q

Sohbet Geliştiricilikten Emekliyim :D

Bildiğiniz gibi Mi Max 2ye bazı romlar yapıp diğer romları test edip fixler hazırlayandım. Telegram hesabımı sildim. Bu sene benim sınav senem ve çalışmaya daha fazla zaman ayırmam gerekiyor. Sınavdan sonra belki geri gelirim ancak sanmıyorum. Tüm OxygenTR ve MIUITR ekibine teşekkürlerimi sunar...
  2. Tncy1Q

Duyuru Mi Max 3 MIUITR Desteği Eklendi

Üst modelimize de destek eklenmesi güzel. Anlaşıldı. Her pazartesi sendeyiz hakan abi.
  3. Tncy1Q

MIUI12 MIUITR 20.10.1

Tüm Mi Max 2 cilere hayırlı olsun.
  4. Tncy1Q

Çözüldü Anx camera yardim

Log atabilirmisin?
  5. Tncy1Q

Rehber "Couldn't check device security info" sorun çözümü.

@haqanguven, @Toxin, Teşekkürler 😊
  6. Tncy1Q

Rehber "Couldn't check device security info" sorun çözümü.

Bu dünyadaki ilk bu sorunun çözüm yazısı. Bu sorunla karşılaşan çoğu kişiler miui romlardan vazgeçmek zorunda kalıyor ya da mi hizmetlerinden. Bu sorun nedir? Telefonunuzda cihazımı bul özelliğini kapatıp mi hesabından çıkış yapmadan rom değiştirdiğinizde veya cihazımı bul aktifleştirdikten...
  7. Tncy1Q

Duyuru Mi Max 2 MIUITR Desteği Eklendi

Bu yolda tüm cihazdaşlarıma ve hakan hocama teşekkür ederim. Umarım Mi Max 2nin de yolu daha da açılır. @haqanguven hocamız da gururumuz :)
  8. Tncy1Q

Haber MIUI Yeni Güç Menüsü Görünümü

Eski menü yerine güzel olmuş Önce ses paneli sonra bu. Bravo 👏👏👏
  9. Tncy1Q

MIUI12 Redmi Note 9S Masik 16.1 AGABEY_42 Rom (Curtana)

Elinize sağlık. Ufak ufak geliştiricilerin artması güzel.
  10. Tncy1Q

Duyuru MIUITR Güncellemesi İçin Çalışma Bilgisi

Yerinde bir karar olarak görüyorum ve geri dönüşünüzü bomba gibi bekliyorum :)
  11. Tncy1Q

Çözüldü İspanyolca dili isteği

@haqanguven
  12. Tncy1Q

Sohbet Başlık bulamadım.

Custom Romlarda farklı altyapılar kullanılır. MIUI bile tamamen xiaomiye ait değil. Mi Room Mi Globe gibi romlar EU taban içerir. RevulationOs tabanlı romlarda vardır. Bir de masik tabanı var bildiğim kadarıyla. Ancak bu romlar birbiriyle iletişim içindedir ve AÇIK KAYNAK KODLAR İÇERİR. Zaten...
  13. Tncy1Q

Çözüldü Magisk Modülü nasıl yapılır?

Elimde birsürü twrpden flashlanabilen yaptığım zipler var. Ancak bunları magiske çevirmek istiyorum. Nasıl yapıldığını bilen var mı?
  14. Tncy1Q

Bilgi Mi Band 4 Soru Cevap Çözüm

@Tarun, Mi Band 4'te 3.parti konuşma uygulamalarını desteklememektedir. Sadece şebeke konuşmalarını ya kapatabilirsiniz ya da sessize alabilirsiniz. Tabii ki 3.parti uygulamalarla çağrıları açabilmekte mümkündür.