portakalimsi kullanıcısının son içeriği

1. portakalimsi

Rom MIUI12 20.5.29

Üzgünüm bu konuda size yardımcı olamayacağım. Size yardımcı olacak birisini tanıyorum ama; @hakanguven
  2. portakalimsi

Rom MIUI12 20.5.29

Kullanıcı sayısı fazla olan ve MiUI & Android sürümü bu konu da çok etki ediyor. Üzgünüm ama Port gelmeyebilir Mi Max 2'ye. Teşekkür ederiz.
  3. portakalimsi

MIUI11 Mi Max 2 - MI1Q 20.6.19 (Nougat)

Ellerinize sağlık. Kullanıcıların işine yarayacağı uygulamaların yüklü gelmesi de çok ince bir detay olmuş. (:
  4. portakalimsi

Rom Mi 9T / K20 - Bliss (Official) Rom

Ben fazlasıyla sevdim bu ROM'u. Özelleştirmeler de Türkçe dil yok fakat kaynaklarında ekli... Geliştirici ile görüşme sağlayıp, Türkçe dilinin de eklenmesini isteyeceğim. Bakalım neler olacak... (:
  5. portakalimsi

Güncelleme MIUITR 20.5.28 Güncelleme Özeti

Her hafta daha da güzelleştiriyorsun ağabey, emeklerine sağlık. (:
  6. portakalimsi

Rom Mi 9T / K20 - Bliss (Official) Rom

Mi 9T / K20 Bliss (Official) Rom Hakkında : Bliss ROM ekibi sizlere bu sanat eserlerini sunmaktan mutluluk duyar. Odak noktamız; Açık Kaynak topluluğuna, tüm cihazlarınızda günlük bir canavar olarak çalışabilecek kaliteli bir işletim sistemi sunmak ve Bliss'i çalıştırdığınız tüm...
  7. portakalimsi

MIUI12 MiuiPro Mi 9T 20.4.9 Patched

Bağlantı adresinde fazla görüntülenme olduğu zaman spamlara karşı korumaya alınıyor. İndirmek istiyorsanız eğer ya bekleyeceksiniz ya da kopyasını oluşturacaksınız. Kopyasını oluşturmak içinde; ""İndireceğimiz linki açıyoruz sonrasında "Drive'ım bölümüne ekle" diyoruz. Sonrasında "Google Drive"...
  8. portakalimsi

MIUI12 MiuiPro Mi 9T 20.5.14 Patched

Rom'a dair daha bilgilendirici olsun diye ekran görüntüleri:
  9. portakalimsi

Recovery MIUITR TWRP V3.6.0

Hangi cihazlara ait olduğu bağlantı adresinde belirtiliyor, cihazınıza ait olanı indirip kurabilirsiniz. Düzenleme: Cihazınızın; Note 9S olduğunu belirtmişsiniz, cihazınızla uyumlu değildir.
  10. portakalimsi

Duyuru Redmi Note 5 / Pro MIUITR Desteği Eklendi

Yeni cihazlar görmek çok güzel, ellerine sağlık ağabey... ♥
  11. portakalimsi

Rom Mi 9T / K20 - TitaniumOS (UnOfficial) Rom

Mi 9T / K20 TitaniumOS (UnOfficial) Rom Hakkında : TitaniumOS, tonlarca harika özellik ile performans ve kararlılığa odaklanan güzel bir Android ROM'dur. Bu romun temel amacı, Android cihazının kalitesinden ödün vermeden kullanıcıya daha iyi bir deneyim sunmaktır, böylece kimse cihazlarını...
  12. portakalimsi

Rehber Her Zaman Açık Ekran (AOD) Düzenleme

Merhabalar; MiUITR.İNFO Ailesi... Bu konumuzda sizlere 'Her Zaman Açık Ekran (Always on Display -AOD-)'un nasıl düzenleneceğine değineceğim. Konu içerisinde hem görsel hem de metinsel olarak anlatım yapacağım biraz göz yorucu olabilir ve bazı bilgileri sadece 'Her Zaman Açık Ekran (Always on...
  13. portakalimsi

Rom MiRoom Beta

Hakkında : MiRoom, en son ve en eşsiz haberleri, faydalı dosyaları, makaleleri, talimatları ve elbette birçok harika özelliğe sahip markalı MiUI ürün yazılımımızı bulabileceğiniz Xiaomi ve MiUI'nin sınırsız dünyasına adanmış bir projedir. Buna ek olarak, MiRoom, 7 yıldan fazla bir süredir...
  14. portakalimsi

Haber Vodafone Hat Neden Çekmiyor Açıklama

Diğer operatörler tarafından da aynı açıklama yapıldı. Kime inanacağız? (:
  15. portakalimsi

Rom Masik X 13.0

Diğer cihazlar da yavaş yavaş güncellemeleri almaktadır. Şuana kadar güncellenen cihazların listesi; - Mi 9 - Mi 9 Lite / Mi CC9 - Mi CC9 Pro / Mi Note 10 - Redmi Note 7 - Redmi K20 / Mi 9T - Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro İndirmek için; Masik X - v13 Güncelleme özeti; - Güncellenen...