makak kullanıcısının son içeriği

1. M

MIUI14 MIUITR 23.9.4

unutmuşum hocam kusura bakmayın kolay gelsin 🤣
  2. M

MIUI14 MIUITR 23.9.4

hocam amktiaonun romundaki ekranı aşağı kaydırma sorunu / bildirim gelmeme sorununu / uygulamalar bazen açılırken hafif kasıntıları yavaşlamaları hallederseniz büyük başarı olur bence özellikle tradingview gibi app ler de aşağı kaydırınca cihaz donuyor tabi yapmak size kalmış muhtemelen başka...
  3. M

MIUI13 MIUITR_MI6_SAGIT_M13-A11_22.11.23.zip

valla amktiao nun romun kullanıyorum çok hızlı açılıyor telefon , tek sıkıntısı bazı uygulamalarda aşağı kaydırma sıkıntısı var örnek olarak tradingview
  4. M

Diğer Şarj aleti ve batarya

mi 6 kullanıyorum bataraya acayip hizli tükeniyor sarjda kullanırken kapanmalar oluyor şarj adaptörü de 2014 model s5 uyumlu yani çok eski woyax batarya sipariş verdim resmi siteden ondan çakma olacağı korkusu yok da şarj aleti siparişi de verdim mi turkiye diye siteden onda biraz kuşkuluyum...
  5. M

Çözüldü Şarjda iken batarya tükeniyor

@haqanguven hocam forumda gezerken battery calibrator diye app gördüm yukledim duzeldi şükür denemediğim yöntem kalmamıştı sizin tavsiye dahil yinede teşekkürler
  6. M

Çözüldü Şarjda iken batarya tükeniyor

mi 6 miui12.5 tr var riru /lsposed /disable flag secure gibi modülleri yukledikten sonra telefon sarjda iken batarya gidiyor romu tekrar kuruyorum üstüne bazen düzeliyor bazen de ayni problem devam ediyor acaba sorun bataryada mı yoksa modullerde mi daha onceleri sorunsuz sarj aliyordu garip bi...
  7. M

Çözüldü Tema içerisindeki livewallpaper

@Çaykarali Hoca hem kilit hemde ana sayfada ayni biraz gec döndüm dosya paylasimi icin site aradiydim ondan yani Rhium.mtz
  8. M

Çözüldü Tema içerisindeki livewallpaper

kolay gelsin herkese, bileni çoktur rhodium.mtz tema dosyası kurunca animasyon bitince tekrarlanmıyor . Tema içerisine xml dosyası yerleştirmek gerek galiba loop için nasıl bi kod yazılmalı bilmiyorum da hazır olarak aradım bulamamıştım (konuyu yanlış açtıysam kusura bakmayın bilmiyodum)
  9. M

MIUI13 MI 6 Global 13.0.1.0.RFDMIXM Kararlı

ha anladım üstad 😀 iyi çalışmalar ozaman hatasız sorunsuz işler sana
  10. M

MIUI13 MI 6 Global 13.0.1.0.RFDMIXM Kararlı

eline saglık kolay gelsin kral bişey sorcaktım da amktiao miui 14 çıkartmış senin tedrisatından geçme şansı varmı acaba?