Diğer Şarj aleti ve batarya

makak

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Telegram Takipçisi
Beğeni puanı
4
Cihaz
mi 6
mi 6 kullanıyorum bataraya acayip hizli tükeniyor sarjda kullanırken kapanmalar oluyor şarj adaptörü de 2014 model s5 uyumlu yani çok eski woyax batarya sipariş verdim resmi siteden ondan çakma olacağı korkusu yok da şarj aleti siparişi de verdim mi turkiye diye siteden onda biraz kuşkuluyum orjinal midir acaba ? 400 liraya 67w olanından sipariş verdim, çok çakma şarj aleti var online satış sitelerinde guvenilir mi acaba ?

AliCan8741

Usta Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
  • Kadir Gecesi
  • Kurban Bayramı
  • Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma Günü
  • 100 Mesaj
  • Ramazan Bayramı
Beğeni puanı
15
Cihaz
mi 6
mi 6 kullanıyorum bataraya acayip hizli tükeniyor sarjda kullanırken kapanmalar oluyor şarj adaptörü de 2014 model s5 uyumlu yani çok eski woyax batarya sipariş verdim resmi siteden ondan çakma olacağı korkusu yok da şarj aleti siparişi de verdim mi turkiye diye siteden onda biraz kuşkuluyum orjinal midir acaba ? 400 liraya 67w olanından sipariş verdim, çok çakma şarj aleti var online satış sitelerinde guvenilir mi acaba ?
Mi 6 kullanıyorum general Mobile gm5 plus'ın şarj aletini kullanıyorum orjinal şarj aletim bozuluduktan sonra kaç şarj aleti denedim hepsi çakma ürünler 18w şarj aleti olması yeterli gm5 plus şarj aleti uyumlu 9v 2a şarj aletleri uyumlu bulabilirseniz sorunsuz kullanırsınız.