gungfu155 kullanıcısının son içeriği

1. gungfu155

Gcam Desteklenen Tüm Xiaomi Cihazları için Google Kamera . Şimdi İndir ( 2021 Stabil ve Yeni Sürümler )

Kontrol ettim bütün linkler sağlam basınca direk iniyor bende
  2. gungfu155

Gcam Desteklenen Tüm Xiaomi Cihazları için Google Kamera . Şimdi İndir ( 2021 Stabil ve Yeni Sürümler )

Bu modülün ap2 hal 3 ile alakası yok hocam . Mi 6 için eski sürüm gcam kullanmalısın
  3. gungfu155

Api2 hal3 desteği vermek için magisk modülünü kurmanız gerek api2 hal3 mi 6 diye aratın sonra istediğinizi kurabilirsiniz
  4. gungfu155

İpucu Telefon Görüşmesinde Yankı Sorunu

Telefonda görüşme sırasındaki yankılanmanın en yaygın biçimi, arayanın sesinin alıcının hoparlöründen geçip mikrofondan geri gelmesidir. Başka bir deyişle, bir kullanıcının sesi telefon sistemi üzerinden diğer tarafa geçer, telefonunun hoparlörü sesi çalar, ardından telefon mikrofonu bu sesi...
  5. gungfu155

İpucu Cep Telefonlarında Fotoğraf Kalitesine Etki Eden Unsurlar

Merhaba Forumda gördüğüm kadarıyla telefon tercih edecek olan arkadaşlarımızın alacakları cihazda kamera kalitesine önem verdikleri, fakat teknik olarak bir bilgi arayışı içinde olduklarını gördüm. Biraz detaya girerek konuyu temelden anlatmaya çalışacağım. Umarım faydası olur. Fotoğrafçılığın...
  6. gungfu155

Merhaba Mi Fanları, Android için Google Kamera "GCam", Google tarafından temel olarak Google Pixel Devices için geliştirilen en iyi kamera uygulamasıdır, ancak şimdi diğer birçok cihaz için taşınmaktadır. Portre şortu ve doğal renk kontrastı ile bilinen trend bir uygulamadır. Google Kamera...
  7. gungfu155

Rehber Her Zaman Açık Ekran (AOD) Düzenleme

Mükemmel bir anlatım teşekkür ederim
  8. gungfu155

Rehber Android Telefonları Oyun Konsolu & Kolu Olarak Kullanma

Merhaba güzel bir içerik farklı bir platformda paylaşmak için izin istiyorum
  9. gungfu155

Video Mi Flash'la Rom Atılırken Alınan Timeout hatası çözüm..

Merhaba konu için teşekkürler konunuzu mi comminity de paylaşmak için izin istiyorum
  10. gungfu155

MIUI12 Redmi Note 9S Masik 16.1 AGABEY_42 Rom (Curtana)

Sağlık uygulaması hata veriyor sürekli Agabey den zip dosyası aldım 2 farklı onlarda da yaşadım aynı sorunu sildim baştan kurdum hala var sorun
  11. gungfu155

Güncelleme MIUITR 20.7.2-3 Güncelleme Özeti

Beklemedeyiz hocam