enixyazilim kullanıcısının son içeriği

1. enixyazilim

Sohbet Redmi 5 plus Rom Tavsiyesi Lazım

Merhaba galiba yazılarımı okumadan bu yorumları yapıyorsunuz yada ben yanlış anlatıyorum. Telefonumda dokunmatik sorunu olduğundan dolayı ben Global Miui Romlar kullanıyorum diyorum ki güncel veya önerilebilecek Global bir rom veya çözüm yolu varmıdır diye soruyorum.
  2. enixyazilim

Evet fakat ben Global rom tavsiyesi istedim yazdıklarımı okuduysanız ?
  3. enixyazilim

Yazıların okunması için Bilgisayar aracılığıyla yazılar güncellendi.
  4. enixyazilim

Merhabalar arkadaşlar, abilerim, hocalarım öncelikle kendimi tanıtmak isterim. Ben Enes, yaşım 21, telefonum Redmi 5 plus, bilgisayar bilgim çok iyidir yazılım bilgim var fakat android (telefon) hiç fazla bilgim yok olsaydı burda değil kendi romum yapar kullanırdım. Cihazımda bir sorun var...
  5. enixyazilim

MIUI12.5 MIUITR 21.8.18

hocam açıkçası ben global rom hızlandırıcını felan bilmiyorum ama testlerimde global romlarda cihazımın dokunmatik sorunu gidiyor fakat eu,aosp,çin felan hep denedim hepsinde sıkıntı çıkarıyor şuanda sizin romunuzu kullanıyorum fakat pubg felan oynayamıyorum Yani bilgisayardan iyi anlarım ama...
  6. enixyazilim

MIUI12.5 MIUITR 21.8.18

Merhaba hakan hocam şöyle bir sorun fark ettim Redmi 5 plus global romlarda dokunmatik iyi çalışıyor ama eu veya çin gibi Aosp Dahil romlarda dokunmatik düzgün çalışmıyor acaba romu global üzerinden çıkartma gibi bir şansınız varmı veya yardımcı olabilir misiniz pubg dokunmatik den oynanmıyor...
  7. enixyazilim

MIUI12.5 MIUITR 21.7.28

@haqanguven hocam merhabalar ben bu zamana kadar çok fazla rom kullandım hiç miuitr rom kullanmadım cihazım Redmi 5 Plus (Vince) miui global olmayan romlarda ekran bazen dokunmayı algılamıyor 1 saniye sürüyor fakat bu pubg oyununda vs çok sıkıyor garantisi bitmeden vermiştim sorun yok dediler ne...