cemented kullanıcısının son içeriği

1. cemented

Sohbet Teşekkür ve veda

Herkese merhabalar, Dört buçuk yıldır severek kullandığım Mi6 cihazımla geçen hafta içinde ayrıldık. İphone den sonra kullandığım ilk Android cihaz olan Mi6 beni üzmedi desem yeridir. Gerçekten halen hız bakımında en son yeni modellerle yarışacak düzeyde bir telefon. Neden değiştirdim diye...
  2. cemented

Güncelleme MIUITR 22.7.13 Güncelleme Özeti

Günaydın. Tamam, kaçırmışım ben onu, kolay gelsin o zaman. @haqanguven
  3. cemented

Güncelleme MIUITR 22.7.13 Güncelleme Özeti

Hocam bugün yayınlanacak mı güncelleme? @haqanguven
  4. cemented

MIUI13 MIUITR 22.4.27

Miui13 bizim emektara yaramadı gibi. Ben çeşitli sorunlar ve özellikle bataryanın çok az gitmesinden dolayı (günde iki kez şarza takıyordum) miuitr 12.5 son sürüme döndüm. Telefon rahatladı biraz:D
  5. cemented

MIUI13 MIUITR 22.4.27

Hocam Mi6 ya android 12 gelecek mi 🙃 @haqanguven
  6. cemented

MIUI13 MIUITR 22.4.27

Rom ile ilgili olduğunu sanmıyorum sanırım 2 senedir falan miuitr rom kullanıyorum hiç böyle sorun yaşamadım. Sizin pil ömrünü tamamlamış. %30 da kapanması pilin bittiğini gösteriyor.
  7. cemented

Sohbet Mi6 batarya önerisi

Ben deji aldım iade etmek zorunda kaldım. Soket yeri tam oturmuyor. Deji bataryaların mi6 için olanlarında böyle bir sorun var. Takmaya çalışırken soket yerini bozanlar bile olmuş. Ama sorunsuz takanlarda var. Biraz şans işi. @RiDvaN
  8. cemented

MIUI13 MI 6 Global 13.0.2.0.RFDIDXM Hindistan Kararlı

Miuitr 12.5 son birkaç sürüm ve miui13 sürümlerinde sim etkinleştirmeyi çalıştıramadım ben. Daha önce sorunsuz oluyordu.
  9. cemented

Ben mesaj ve arama geçmişimi micloud üzerinden senkronizasyon yaptığından benim için önemli. Miuitr nin son sürümlerinde çalışmıyor maalesef. Genelde rom yüklerken sıfırdan kurulum yapıyorum. Senkronizasyon ile resimler, mesajlar ve arama geçmişi geri geliyor. Diğer uygulamaları sıfırdan...
  10. cemented

Sim etkinleştirme çalışıyor mu bu romda? @jeddi
  11. cemented

MIUI13 MIUITR 22.4.27

Hocam sim etkinleştirmede aşağıdaki hatayı alıyorum. Bu düzeltmenin bir yolu var mı? @haqanguven
  12. cemented

Batarya durumu nasıl acaba?
  13. cemented

MIUI13 MIUITR 22.4.27

Ara ara içeriği boş güvenlik bildirimi geliyor. Sağa kaydırıp yok edemiyorsunuz. Yeniden başlatınca gidiyor.
  14. cemented

MIUI13 MIUITR 22.4.27

Bilgilendirme için teşekkürler. Bir çok tema denedim ama her seferinde orjinal temaya dönüyorum😃 Sadece şarj animasyonu için bir mod olsa güzel olurdu aslında. ara sıra insan değişiklik istiyor. Ama olmasa da çok önemli değil.
  15. cemented

MIUI13 MIUITR 22.4.27

Hocam merhaba, şarj animasyonunu değiştirebiliyor muyuz? Eu da 3 farlı animasyon seçeneği çıkıyordu @haqanguven