Modül Xiaomi Cihazlar için GPU Turbo Boost

NoPanic

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
24
Cihaz
K20 Pro - Poco X3 Pro
Herkese tekrardan merhaba arkadaşlar bu konum cihazı takılan kasan ve pil tüketimi oyun için hızlı biten oyun severlerimiz içindir.
vereceğim modülü indirip magisk ile flaşlayın eğer mi cihazınızda recovery mod(OrangeFOX veya TWRP) varsa magiski flaslayin. (Magisk indirip flaslamayi bilmiyorsanız son iki konumda belirttim basit bir şekilde anlatımı uygulayıp cihaza kök erişimi verin)
Bu Modülü Magisk ile flaslayın
Gpu Turbo Boost İndir:

Gpu Turbo Boost ne işe yarar?: Bu modül oyunlarda %75 performans saglarken pilden %25 tasarruf etmenize imkan tanır.(Tecrübe edilmiştir işe yarıyor)
Uyarı:(SADECE SNAPDRAGON İşlemcili Xiaomi cihazları icindir)

Herkese iyi forumlar dilerim MİUİTR severleri.:love:

Ekli dosyalar

Danqerkinq

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
0
Cihaz
mi 11 lite
Dostum cihazım bozuldu mödülü magiske ekleyip yeniden başlatunca cihazı daha scilmadi mı logosuna kalıyor? ? Mi 11 Lite 12.5.6 yardım bekliyorum

Danqerkinq

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
0
Cihaz
mi 11 lite
Cihazı yurt dışı Global imdi kayıtlı umarım duzeltebiliriz.

Ekli dosyalar

NoPanic

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
24
Cihaz
K20 Pro - Poco X3 Pro
Dostum cihazım bozuldu mödülü magiske ekleyip yeniden başlatunca cihazı daha scilmadi mı logosuna kalıyor? ? Mi 11 Lite 12.5.6 yardım bekliyorum
Twrp veya orangefox a geçip modulu kaldirip tekrardan teledonu yeniden başlatın duzelicektir boyle bootloop sorununda recoveryden modulu silin telefonu tekrardan başlatın umarim sorununuzu kolay bir şekilde cozmussunuzdur cevap icin geciktim kusura bakmayin bazi yazilimlarda bu sorun oluyor.

Mrtayfreatt

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
21
Cihaz
Mi6
Hocam modül en son 2021 Ağustos ayında güncellenmiş, daha yeni bir sürümü mevcut mu yoksa en son sürüm bu mudur ? Halâ işe yarar mı?