Sohbet Xiaomi 12T Pro Yakını Kötü Çekiyor.

Rtkfya

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
Beğeni puanı
0
Cihaz
Xiaomi 12T Pro
Arkadaşlar merhaba bende kaçak bir tane Xiaomi 12T Pro var. Bunda Global Rom kuruluymuş. Bende eu rom kurmak istedim. Technopat'ta bir tane arkadaş bana bir rom attı. cmd yi çalıştır dedi cihazı fastboot moduna alıp. Bende çalıştırdım ve telefon eu rom oldu ama galiba o romu ciaomi değil topluluk geliştiriyormuş ve kamera kalitesini çok büyük bir ölçüde düşürdü. Bende mi flash tool ile siteden eea romu kurdum. Telefon kendine geldi ama eskisi gibi detayları yakalıyamıyor gibi. Özellikle yakını daha kötü çekiyor. Saç detayları falan filan kötü ve renkler kötü. A34 5G ile yarışamadığı yerler var artık. Telefona Romu atalı bayağı oldu. HyperOS güncellemesi de biraz erken geldi. Sizce yeniden eskiden olduğu gibi global rom atsam düzelir mi? Sizce telefon neden böyle? Yardımcı olursanız sevinirim.

Örnek fotoğraflar:

Ekli dosyalar

XMiuiX

Profesyonel Üye
MIUITR Sever
  • 24 Kasım Öğretmenler Günü
  • MIUITR Ailesi
  • Ramazan Bayramı
  • 100 Beğeni
  • 100 Mesaj
  • 100 Konu
  • Mutlu Yıllar
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Beğeni puanı
369
Cihaz
Redmi Note 4-8
merhaba hocam. 12tpro cihazı global cihaz olduğundan globam romla kamera mercekleri çalışıyor. eu romda kamera mercekleri gereken dosya yoktur. onuda global hyperos geldiği zaman eklerler. eea romda aslında iyidir. en iyisi global rom kurup test etmen gerekecektir

Rtkfya

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
Beğeni puanı
0
Cihaz
Xiaomi 12T Pro
merhaba hocam. 12tpro cihazı global cihaz olduğundan globam romla kamera mercekleri çalışıyor. eu romda kamera mercekleri gereken dosya yoktur. onuda global hyperos geldiği zaman eklerler. eea romda aslında iyidir. en iyisi global rom kurup test etmen gerekecektir
Hocam Allah sizden razı olsun uygun bir zamanda global rom kuracağım. Donanımarşivi, Pchocası ve Donanımhaber foruma yazdım ama kimse cevap vermedi. Akşam saatleri olduğundandır. İyiki varsınız bende neden böyle oldu diyordum çok saçmaydı çünkü yakını bulanık çekmesi. İyiki bu forum var. Bugün keşfettim bu forumu.

Rtkfya

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
Beğeni puanı
0
Cihaz
Xiaomi 12T Pro
Hocam birşey soracağım bende hyperos var ama hafiftem bulanık çekiyor gibi. Ben en iyisi eskiden olduğu gibi global kurayım.

Rtkfya

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
Beğeni puanı
0
Cihaz
Xiaomi 12T Pro
Hocam flashtool'u xiaomitools.com dan indirdim sorun olur mu?