Yardım ROM Sonrası Siyah Ekranda Kaldı

yahyaszr

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
0
Cihaz
a10s
Cihazım galaxy A10s.
Cihaza android sürüm düşürme yapacaktım ama 'sw rev check fail fused 4 binary 3' hatası aldım. Hatayı incelediğimizde samsung'un en güncel sürüm yüklenmiş cihazlara android sürüm düşürülme yapılamadığını öğrendim. Bu daha önce S10e cihazımda da başıma geldi bende en yeni sürüm ile kullanmaya devam ettim. Sonra bari çıkayım download moddan dedim ve çıktım. Tekrar açayım diye güç tuşunu basılı tutarken ekranın açık olduğunu farkettim. Ekran amoled olmadığı için siyah ekranda bile açık olduğu belli oluyor. Güç tuşuna basılı tutuyorum siyah ekran kapanıyor ekranın kapalı hali 1 saniye gözüküyor sonra tekrar kendi kendine siyah ekranda kalıyor. Neye basarsam basayım düzelmedi siyah ekran açık öylece duruyor. Ne yapmalıyım hocalarım? Taktik verin başın ağrıyacak belli.

Odin'de download mod açık gözüküyor rom kurayım bari diyorum yine hata veriyor. Fazla kurcalamak istemiyorum güç tuşu ve ses arttırma tuşuna basıyorum güç tuşu ve ses kısma tuşuna basıyorum ama nafile siyah ekran 1 saniyeliğine kapanıp tekrar eski haline dönüyor cihaz. Ne samsung logosu var ne de başka bir şey kafayı yiyeceğim. OEM mod açıktı.