Çözüldü Redmi 4X Telefon PC tarafından hiçbir şekilde tanınmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jackyellow97

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
Beğeni puanı
1
Cihaz
Redmi 4X
Merhaba arkadaşlar, Redmi 4X telefona sahibim. Daha önceleri telefonum PC tarafından tanınıp dosya seçenekleri çıkıyordu fakat şimdi kabloyu taktığım zaman sadece şarj ediyor. Herhangi bir dosya aktarımı menüsü çıkmıyor. Bilgisayarımda her driver yüklü diğer telefonlarda sıkıntı çıkmıyor. Ayrıca kablomda da sıkıntı yok çünkü diğer telefonlarda da denedim. Hatta 5-6 kablo denemişimdir. Ayrıca Aygıt Yöneticisinde de tık yok maalesef. Yani PC veya telefon herhangi bir tepki vermiyor. Ayrıca fastboot moda aldığım zaman bile PC görmüyor ve aygıt yöneticisinde de gözükmüyor. Telefonumda TWRP ve root yok. Fastboot olmadan yükleme şansım da yok. Yani Rom la alakalı bir şeyse bile müdahale edemiyorum. Bu arada hem windows hem de ubuntu da denedim fakat sonuç değişmedi. Zaten PC de sorun olsa diğer telefonları tanımazdı. Ve ayrıca daha önce de tanıyordu birden tanımamaya başladı. Dediğim gibi PC bulamadım ama akıllı TV de de bir tepki vermedi telefon. Acaba donanımsal bir şey mi diyorum fakat USB OTG tanıması beni şüphelendirdi yani donanımsal bir şey olsa bile neden USB OTG Flash Belleği tanıdı onu anlamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Yönetici
Site Kurucusu
Rom Yapımcısı
Geliştirici Ekibi
Elit Üye
MIUI Uzmanı
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • MIUITR Tester
  • Yönetici
  • VIP Üye
  • Galatasaray
  • Ramazan Bayramı
  • Kurban Bayramı
  • Kadir Gecesi
  • Mutlu Yıllar
  • Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma Günü
  • 30 Ağustos Zafer Bayramı
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
  • 24 Kasım Öğretmenler Günü
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
  • Fidan Bağışı
  • Telegram Takipçisi
  • Facebook Takipçisi
  • Twitter Takipçisi
  • İnstagram Takipçisi
  • Youtube Takipçisi
  • Google Takipçisi
  • Sponsor
  • Bağışçı
  • Temaların Efendisi
  • 100 Ve Üzeri Takipçi Sayısı
  • Takipçi
  • 100 Mesaj
  • 100 Konu
  • 100 Beğeni
Beğeni puanı
5,397
İnternet sitesi
miuitr.info
Cihaz
MI6, XIAOMI 11 LITE 5G NE, XIAOMI PAD 5 ve RN8
Farklı telefonları tanıyor fakar tek o cihaz tanımıyorsa donanımsal bir problem oluşmuş demektir. Zaten gereken herşeyi denemişsiniz. Yazılımsal pek yapılacak bişey malesef yoktur

jackyellow97

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
Beğeni puanı
1
Cihaz
Redmi 4X
Evet maalesef öyle görünüyor. Tamirci aramaya başladım zaten. Yorumunuz için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...