Çözüldü Note 9 Pro 12.5.2 ve 12.5.1 Endonezya Rom Sorunu Yardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

secknterzioglu

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
0
Cihaz
Redmi Note 9 Pro
Note 9 pro cihazım var Endonezya rom kullanıyorum. Söyle bir sıkıntım var 12.5.2 sürümünü yükledim fakat cihazı yenıden başlattığım zaman (şuana kadar rom'da sadece bu sıkıntıyı yaşadım)
- Whatsapptaki kişiler için özel olarak adadığım bildirimler normal varsayılan bildirim ayarına dönüyor.
-Rehberde numaralar kayıtlı olmasına rağmen son aramalarda bazı kişilerin sadece numaları gözüküyor. Number Fixer ile fixlemeye çalışssamda cihaza restart atınca sorun aynı şekilde devam ediyordu rehbere girip bütün kişileri , kişileri düzenle diyip kaydet dedikten sonra düzeliyordu. Sorun acaba 12.5.2de mi diye 12.5.1 sürümüne flashladım aynı şekıldede ondada devam ediyordu. Daha sonra 12.0.4 sürümünü yükledm bunda öyle bir problem yoktu ama 12.0.4 diğer 12.5.2 ve 12.5.1 e göre hantal kalıyor acaba bunun bir çözümü varmıdır . 12.5.2 ve 12.5.1'i 3 kere mi flash ile temiz kurulum yaptım ayrıca.

bykemalh

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
Beğeni puanı
10
Cihaz
Mi 8 SE
WhatsApp bidirim muhmelen rehberdeki numaralar kayitli olmadigi için sifirlaniyor. Kişiler Bulutami kayitli ?

secknterzioglu

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
0
Cihaz
Redmi Note 9 Pro
WhatsApp bidirim muhmelen rehberdeki numaralar kayitli olmadigi için sifirlaniyor. Kişiler Bulutami kayitli ?
Yok hocam mi hesabı açmadım açık değil yani herhangi bir yedekleme yapmıyorum buluta 12.0.4 sürümü kullanıyorkende herhangi bir yedekleme yapmıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...