MIUI13 MIUITR 22.10.12

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FrBJK

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
Beğeni puanı
27
Cihaz
Mi 6
Bi önceki romun üzerine yükledim bende. stabil değil. önceki sürüme göre bataryayı daha çok yiyor. 12,5 yükleyecem ama önceki romu temizleyip yüklemek gerek çünkü bu tür yükleme sağlıklı olmuyo.
Ben 4-5 defa TWRP ile aldığımı yedeği döndüm ve hepsinde de sıfır sorun yaşadım.

Tavsiye ederim. Al temiz bi yedek dursun kenarda. Sonra istediğini dene. O ana dönmek 10dk sürüyor :) Ve herşeyiyle dönüyosun. Hiçbi ek iş çıkarmıyor.

Sublieutenant

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
4
Cihaz
mi6
Ben 4-5 defa TWRP ile aldığımı yedeği döndüm ve hepsinde de sıfır sorun yaşadım.

Tavsiye ederim. Al temiz bi yedek dursun kenarda. Sonra istediğini dene. O ana dönmek 10dk sürüyor :) Ve herşeyiyle dönüyosun. Hiçbi ek iş çıkarmıyor.
ya bak bu iyi fikirmiş ama telefonda root vardı biraz ıvır zıvırda yüklemiştim rom stabilin dışına çıktı :) 12.5 ilk defa yükledim tavsiyenle, gerçekten mi 6 için ideal rom çünkü 11 şarjı çok götürüyor ve sorunlarla karşılaşıyodum bunda karşılaştığım sorunları giderdim ve çok beğendim Hakan'ın eline sağlık güzel yapmış. Fakat bu navigasyon barını hareketleri açmadan kaldırma imkanımız yok mu? Çok göze battığı için hareketleri açtım ama bu hareketlerde hiç verimli kullanamıyorum telefonu. Bi yolu varsa yardım eder misiniz.

FrBJK

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
Beğeni puanı
27
Cihaz
Mi 6
ya bak bu iyi fikirmiş ama telefonda root vardı biraz ıvır zıvırda yüklemiştim rom stabilin dışına çıktı :) 12.5 ilk defa yükledim tavsiyenle, gerçekten mi 6 için ideal rom çünkü 11 şarjı çok götürüyor ve sorunlarla karşılaşıyodum bunda karşılaştığım sorunları giderdim ve çok beğendim Hakan'ın eline sağlık güzel yapmış. Fakat bu navigasyon barını hareketleri açmadan kaldırma imkanımız yok mu? Çok göze battığı için hareketleri açtım ama bu hareketlerde hiç verimli kullanamıyorum telefonu. Bi yolu varsa yardım eder misiniz.
Tam olarak neden bahsettiğini bilemedim hocam navigasyonda?

Ama 12.5 miuitr çok çok iyi. TWRP ile de full yedeğini aldım kafam rahat. İstediğimi gibi deneme yanılma yapabiliyorum tavsiye ederim.

Sublieutenant

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
4
Cihaz
mi6
Tam olarak neden bahsettiğini bilemedim hocam navigasyonda?

Ama 12.5 miuitr çok çok iyi. TWRP ile de full yedeğini aldım kafam rahat. İstediğimi gibi deneme yanılma yapabiliyorum tavsiye ederim.
Eklenen resimleri görmek için kayıt olmalısınız

şu ilk resimde hareketler açıkken alt navigasyon bar çıkmıyor fakat hareket olayı mesaj yazmamı engelliyo hep alt tuşlara basarken sayfayı kapatıyo. ikinci resimdeki gibi tuşlar aktifken hareketler kapalı oluyo iyi güzelde alttaki navibar hep gözüküyo. Mi6da alt tuşlar var zaten navigasyon tuşlarına gerek yok ki

-----------------------------

bunları kapatmanın bi yolu yok mu acaba diyecektim

aburaksen

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Fenerbahçe
Beğeni puanı
7
Cihazim mi 6 mi clouda baglanti basarisiz oluyoe be hicbir yedegi geri yukleyemedim kisiler notlar smsler Filan en onemlisi kisilerdi nasil cozume ulastirabilirim

Sublieutenant

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
4
Cihaz
mi6
Cihazim mi 6 mi clouda baglanti basarisiz oluyoe be hicbir yedegi geri yukleyemedim kisiler notlar smsler Filan en onemlisi kisilerdi nasil cozume ulastirabilirim
Cloud uygulamasından vcf dosyasını alabilirsen kişilerden aktarabilirsin kolayca. Diğer bulutlarda sıkıntı olmadı. Yandex ve drive kullanıyorum

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Yönetici
Site Kurucusu
Rom Yapımcısı
Geliştirici Ekibi
Elit Üye
MIUI Uzmanı
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • MIUITR Tester
  • Yönetici
  • VIP Üye
  • Galatasaray
  • Ramazan Bayramı
  • Kurban Bayramı
  • Kadir Gecesi
  • Mutlu Yıllar
  • Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma Günü
  • 30 Ağustos Zafer Bayramı
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
  • 24 Kasım Öğretmenler Günü
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
  • Fidan Bağışı
  • Telegram Takipçisi
  • Facebook Takipçisi
  • Twitter Takipçisi
  • İnstagram Takipçisi
  • Youtube Takipçisi
  • Google Takipçisi
  • Sponsor
  • Bağışçı
  • Temaların Efendisi
  • 100 Ve Üzeri Takipçi Sayısı
  • Takipçi
  • 100 Mesaj
  • 100 Konu
  • 100 Beğeni
Beğeni puanı
5,447
İnternet sitesi
miuitr.info
Cihaz
MI6, XIAOMI 11 LITE 5G NE, XIAOMI PAD 5 ve RN8
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...