Çözüldü Mi 13 ultra güncelleme sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ylmzkurt1010

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
Beğeni puanı
0
Cihaz
Mi 13 ultra
Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar
mi 13 ultra kullanıyorum güncelleme de şöyle bir sorun yaşıyorum çözümünü bir türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Detayların hepsi SS de mevcut kısaca anlatıyorum
BL kilidi 1 aydır açamıyorum talep ediyorum 1 hafta içerisinde açıldığı yazıyor internette ama olmuyor.
Güncelleme bulmuyor . Mi kendi sitesinden ben hyperos1.0.5 versiyonunu indirdim manuel kurmak istediğimde doğrulama hatası veriyor .
Denemek için eski versiyon indirdim güncel olmadığı için hata verdi burada sorun yok ama güncel olanda da hata veriyor.
İndirdiğim yazılımı otg ile USB ye aktarmak istedim yaklaşık olarak 5.5Gb boyutu var 4gb kadar aktardıktan sonra hata veriyor USB de kopyalamıyor.
Cihaz orjinal halinde twrp vs yüklü değil ve direnç kaydı veya IMEI gibi herhangi birşey de yapılmadı .
İnternette bazı sitelerde benim yüklü olan versiyon için fake rom gibi yazılar okudum bazı yerlerde fake değil yazmışlar kafam çok karışık yardımcı olabilecek birisi çıkar mı . Teşekkürler...
Eklenen resimleri görmek için kayıt olmalısınız

YLMZER

Yönetici
Moderatör
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • 24 Kasım Öğretmenler Günü
  • MIUITR Tester
  • Kurban Bayramı
  • 100 Mesaj
  • Mutlu Yıllar
  • 100 Beğeni
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
  • Kadir Gecesi
  • Ramazan Bayramı
Beğeni puanı
121
Cihaz
Mİ 11 LİTE 5G NE
BL kilidinde ne gibi bir hata aldınız?

ylmzkurt1010

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
Beğeni puanı
0
Cihaz
Mi 13 ultra
BL kilidinde ne gibi bir hata aldınız?
Hocam hesap ekledim bekledim 1 hafta , 1 hafta sonra tekrar girip baktım bişey değişmiyor tekrar talep etmek istediğim de SS de ki hatayı alıyorum. Mevcut mi hesabımdan çıkış yapıp tekrar giriş yapınca talep atabiliyorum , atıyorum 1 hafta sonra bakıyorum yine aynı değişen herhangi bir şey olmuyor

Ekli dosyalar

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Yönetici
Site Kurucusu
Rom Yapımcısı
Geliştirici Ekibi
Elit Üye
MIUI Uzmanı
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • MIUITR Tester
  • Yönetici
  • VIP Üye
  • Galatasaray
  • Ramazan Bayramı
  • Kurban Bayramı
  • Kadir Gecesi
  • Mutlu Yıllar
  • Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma Günü
  • 30 Ağustos Zafer Bayramı
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
  • Fidan Bağışı
  • Telegram Takipçisi
  • Facebook Takipçisi
  • Twitter Takipçisi
  • İnstagram Takipçisi
  • Youtube Takipçisi
  • Google Takipçisi
  • Sponsor
  • Bağışçı
  • Temaların Efendisi
  • 100 Ve Üzeri Takipçi Sayısı
  • Takipçi
  • 100 Mesaj
  • 100 Konu
  • 100 Beğeni
Beğeni puanı
5,469
İnternet sitesi
miuitr.info
Cihaz
MI6, XIAOMI 11 LITE 5G NE, XIAOMI PAD 5 ve RN8
@ylmzkurt1010, mi hesabından çıkış yap. Tekrar oturum aç ve tekrar başvur. 1 hafta boyuncada birşey yapma

YLMZER

Yönetici
Moderatör
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • MIUITR Tester
  • Kurban Bayramı
  • 100 Mesaj
  • Mutlu Yıllar
  • 100 Beğeni
  • Kadir Gecesi
  • Ramazan Bayramı
Beğeni puanı
121
Cihaz
Mİ 11 LİTE 5G NE
@ylmzkurt1010 Hakan hocanın dediği gibi bekle. Ayrıca başvuru yaptıktan sonra aldığın ekran Alıntısındaki yerde değişiklik göremezsin. 1 hafta geçtikten sonra mi unlock programı ile pcden kilidi açman lazım.

ylmzkurt1010

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
Beğeni puanı
0
Cihaz
Mi 13 ultra
@ylmzkurt1010 Hakan hocanın dediği gibi bekle. Ayrıca başvuru yaptıktan sonra aldığın ekran Alıntısındaki yerde değişiklik göremezsin. 1 hafta geçtikten sonra mi unlock programı ile pcden kilidi açman lazım.
Değişikliğin ordan olmadığını biliyorum, cihazı aldığım yerde bana başvuru yaptıktan sonra telefonu tekrar başlattıktan sonra açılış ekranın da üstte açık kilit işareti olacağını söyledi. Dediğini de biliyorum ama bu zamana kadar öyle birşey olmadı . Onu geçtim gelen güncellemenin bl kilidi ile alakası var mı ? Normalde güncelleme ekranında direkt güncellemeyi bulması gerekmiyor mu ?

YLMZER

Yönetici
Moderatör
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • MIUITR Tester
  • Kurban Bayramı
  • 100 Mesaj
  • Mutlu Yıllar
  • 100 Beğeni
  • Kadir Gecesi
  • Ramazan Bayramı
Beğeni puanı
121
Cihaz
Mİ 11 LİTE 5G NE
Değişikliğin ordan olmadığını biliyorum, cihazı aldığım yerde bana başvuru yaptıktan sonra telefonu tekrar başlattıktan sonra açılış ekranın da üstte açık kilit işareti olacağını söyledi. Dediğini de biliyorum ama bu zamana kadar öyle birşey olmadı . Onu geçtim gelen güncellemenin bl kilidi ile alakası var mı ? Normalde güncelleme ekranında direkt güncellemeyi bulması gerekmiyor mu ?
Aldığın yer sana yalan söylemiş. Mi kilit başvurusu yapılır. Zaman dolunca da fastboota alıp unlock programı ile açılır. O zaman dediğin gibi açılış ekranında kilit açık simgesi görünür. Güncelleme olayına gelince fake rom yada resmi olmayan romlarda güncelleme alamazsın. Güncelleme dosyası da doğrulanmaz. Mantıklı olarak kilidi açıp fastboot resmi rom yükleme yapmaktır.

ylmzkurt1010

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
Beğeni puanı
0
Cihaz
Mi 13 ultra
Aldığın yer sana yalan söylemiş. Mi kilit başvurusu yapılır. Zaman dolunca da fastboota alıp unlock programı ile açılır. O zaman dediğin gibi açılış ekranında kilit açık simgesi görünür. Güncelleme olayına gelince fake rom yada resmi olmayan romlarda güncelleme alamazsın. Güncelleme dosyası da doğrulanmaz. Mantıklı olarak kilidi açıp fastboot resmi rom yükleme yapmaktır.
Tamamdır hocam teşekkür ediyorum , son bir şey soracağım ben biraz önce de talep attım aslında ama önceki attığım taleplerden dolayı şuan da PC ile işlem yapamaz mıyım?

YLMZER

Yönetici
Moderatör
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • MIUITR Tester
  • Kurban Bayramı
  • 100 Mesaj
  • Mutlu Yıllar
  • 100 Beğeni
  • Kadir Gecesi
  • Ramazan Bayramı
Beğeni puanı
121
Cihaz
Mİ 11 LİTE 5G NE
Tamamdır hocam teşekkür ediyorum , son bir şey soracağım ben biraz önce de talep attım aslında ama önceki attığım taleplerden dolayı şuan da PC ile işlem yapamaz mıyım?
pcden işlem yapabilirsin. eklediğin hesap ile mi unlocka giriş yap. unlock yap. zaten süreyi sana söyler orada eğer dolmadıysa. yapamazsan yaz buradan uzaktan bağlanıp yardımcı olalım sana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...