Çözüldü Mi 6 Batarya Değişimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Puente

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
0
Cihaz
Mi 6
Merhabalar,
Yaklasik 4 yildir Mi 6 cihazimi sorunsuzca kullandim. Son birkac sarjda pil %76'dayken tamamen sarj oldu olarak gosteriyor kilit ekraninda. Pilimi degistirmek istiyorum, Istanbul icinde orijinal olarak degistirebilecegim veya internetten orijinal batarya bulabilecegim bir yer var midir?

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Yönetici
Site Kurucusu
Rom Yapımcısı
Geliştirici Ekibi
Elit Üye
MIUI Uzmanı
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • MIUITR Tester
  • Yönetici
  • VIP Üye
  • Galatasaray
  • Ramazan Bayramı
  • Kurban Bayramı
  • Kadir Gecesi
  • Mutlu Yıllar
  • Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma Günü
  • 30 Ağustos Zafer Bayramı
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
  • 24 Kasım Öğretmenler Günü
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
  • Fidan Bağışı
  • Telegram Takipçisi
  • Facebook Takipçisi
  • Twitter Takipçisi
  • İnstagram Takipçisi
  • Youtube Takipçisi
  • Google Takipçisi
  • Sponsor
  • Bağışçı
  • Temaların Efendisi
  • 100 Ve Üzeri Takipçi Sayısı
  • Takipçi
  • 100 Mesaj
  • 100 Konu
  • 100 Beğeni
Beğeni puanı
5,437
İnternet sitesi
miuitr.info
Cihaz
MI6, XIAOMI 11 LITE 5G NE, XIAOMI PAD 5 ve RN8
Genelde herkes Deji batarya kullanıyor. Bende Mi5 cihazımda Deji kullanıyorum. Memnunum. Deji'nin orjinal sitesinden aldım

Puente

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
0
Cihaz
Mi 6
Deji icin internette cok farkli yorumlar var, o yuzden tam emin olamamistim ama kullanip tavsiye ediyorsaniz tercihim Deji olacaktir. Tesekkur ederim cevapladiginiz icin

cavci7

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
7
Cihaz
Mi 6
Yaklaşık 2 hafta önce deji firmasının ürettiği deji woyax adlı bir batarya aldım. Yine aynı firmanın ürünü. Farkı ise anladığım kadarıyla farklı bir çip kullanmışlar. Şu anda gayet memnunum. Telefon ilk günkü haline döndü. İlerleyen zamanlarda performans düşer mi bilemem tabiki. Bu arada cihazım mi6. Özellikle hakan beyin son romun da çok iyi ekran süresi aldım.

Puente

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
0
Cihaz
Mi 6
Yaklaşık 2 hafta önce deji firmasının ürettiği deji woyax adlı bir batarya aldım. Yine aynı firmanın ürünü. Farkı ise anladığım kadarıyla farklı bir çip kullanmışlar. Şu anda gayet memnunum. Telefon ilk günkü haline döndü. İlerleyen zamanlarda performans düşer mi bilemem tabiki. Bu arada cihazım mi6. Özellikle hakan beyin son romun da çok iyi ekran süresi aldım.
Ne kadar ekran süresı aldığınızı sorabilir miyim?

serkan_esk

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • Galatasaray
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
8
Mi 6 cihazimda cakma kullanacagima deji kullanayim dedim, ilk gonderdikleri batarya 3000 mahi bile bulamadi, yolladim yenisi geldi o da 3000 i gecemedi.

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cavci7

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
7
Cihaz
Mi 6
Ne kadar ekran süresı aldığınızı sorabilir miyim?
Şöyle diyeyim. Maalesef bende rom değiştirme hastalığı var. Hergün farklı romlar deniyorum. Hakan bey in son romunda yüzde 50 şarjım varken,4 saat ekran sürem vardı. O arada farklı bi rom denedim. Şu anda aosp romdayim. Pil hızlı gitmeye başladı. Tekrar dönüş yapacağım roma. Tam kullanıp ekran süresi paylaşırım sonra. Orjinal pilimde 3 saat ekran süresini zor alıyorken değişim yaptım.

Puente

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
0
Cihaz
Mi 6
Şöyle diyeyim. Maalesef bende rom değiştirme hastalığı var. Hergün farklı romlar deniyorum. Hakan bey in son romunda yüzde 50 şarjım varken,4 saat ekran sürem vardı. O arada farklı bi rom denedim. Şu anda aosp romdayim. Pil hızlı gitmeye başladı. Tekrar dönüş yapacağım roma. Tam kullanıp ekran süresi paylaşırım sonra. Orjinal pilimde 3 saat ekran süresini zor alıyorken değişim yaptım.
Evet ben de su an 3-3.5 saat civari aliyorum ekran suresi. %50ye 4 saat cok iyi bir deger.

Mi 6 cihazimda cakma kullanacagima deji kullanayim dedim, ilk gonderdikleri batarya 3000 mahi bile bulamadi, yolladim yenisi geldi o da 3000 i gecemedi.

Pilin kapasitesini hangi uygulama ile kontrol ettiniz?

serkan_esk

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • Galatasaray
  • MIUITR Ailesi
Beğeni puanı
8
Accubattery ve fiziksel usb ammeter ile

Opsmudedin

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • Fenerbahçe
  • Twitter Takipçisi
  • MIUITR Ailesi
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Beğeni puanı
32
Cihaz
Mi13TPro (corot)
Bende deji kullaniyorum buyuk ihtimal degisime yollayacagim. Kapağı acmaya üşeniyorum. Max 4.5 saat aliyorum miuitr son surumde genelde nette film izliyorum bu aralar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...