Sohbet Xiaomi Mi 11 Lite Kamera Problemi (ROOT'lu)

JoeSeph

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
Beğeni puanı
0
Cihaz
Mi 11 Lite
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim model telefonu kullanmaktayım. Kamera kullandıktan belirli bir süre sonra kamera uygulaması çalışmamaya başlıyor ve telefonu yeniden başlatmam gerekiyor. Bunun neyden kaynaklı olduğunu bilmiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Ekstra olarak şöyle bir durum var telefon, telefoncudan alınma yanı yazılımlı. Ve bir süre kamera çalıştıktan sonra direkt olarak kamera çalışmıyor sanki cihaz kamerayı görmüyor gibi bir durum oluyor. Gerek instagram gerek whatsapp kamera çalışmıyor. Kernelden girip optimizasyon (farklı bir kelime olabilir) yapacaktım orda da direkt kamera algılanmıyor. PC'ye bağlayıp ayarlarına girip düzeltme durumu olur mu acaba? Çünkü eskiden bir dönem Mi Note 3 kullandım ve onun yazılım ile sesini yükseltebilmiştim.

XMiuiX

Profesyonel Üye
MIUITR Sever
  • 24 Kasım Öğretmenler Günü
  • MIUITR Ailesi
  • Ramazan Bayramı
  • 100 Beğeni
  • 100 Mesaj
  • 100 Konu
  • Mutlu Yıllar
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Beğeni puanı
386
Cihaz
Redmi Note 4-8
Merhaba, fastboot üzerinden son sürümü güncelleyerek deneyin. İmei atılmış bir cihazsa imei yedeği alın hocam

JoeSeph

Acemi Üye
MIUITR Sever
  • MIUITR Ailesi
  • Google Takipçisi
Beğeni puanı
0
Cihaz
Mi 11 Lite
Merhaba, fastboot üzerinden son sürümü güncelleyerek deneyin. İmei atılmış bir cihazsa imei yedeği alın hocam
Cevabınız için teşekkür ederim. IMEI yedeği nasıl alabilirim bilmiyorum eğer bir rehber varsa benimle paylaşabilirseniz çok mutlu olurum.