Zelkanta kullanıcısının son içeriği

1. Zelkanta

MIUI12 MiuiPro Mi6 20.6.18 Patched

romun genel durumu nasıl ? (bug,hata vs.)
  2. Zelkanta

MIUI12 MiuiPro Mi6 20.6.18 Patched

miuipronun bu sürümünü herkes arıyor. Çok merak ettiğim birşey var. Acaba öteki sürümlerle arasında çok fazla fark var mı ya da ektraları nelerdir ? Deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim.
  3. Zelkanta

Çözüldü Youtube Vanced sorunu

youtube vanced'in magisk modülünü indirin ve modülü kurun. Ama normal youtubeye dönmesinin sebebi google play store den otomatik güncellemeleri iptal edin çünkü uygulamayı google play den güncellerseniz vanced özelliği bozulur. Bu işlemi normal youtubeyi silin ve vanced modülünü kurun.
  4. Zelkanta

Çözüldü Mi6 miuisystem apk

hocam benim anladığım kadarıyla ismini değiştirsek bile bu özelliği kullanamıyoruz. Bu özelliği bu cihazda kullanmak mümkün birşey değil mi yani desteklemiyor mu demek ?
  5. Zelkanta

Çözüldü MiuiTR Rom Güncelleme Sonrası Oluşan Sorunların çözümü

Yeni güncellemelerle oluşan sorunlar hakkında deneyimlerimi paylaşmak istedim ve bu deneyimlerin birçok kişiye faydalı olacağını düşünüyorum. Benim yaşadığım sorunlar miui tabanlı uygulamaların çökme,açılmama sorunları Bu sorunun kaynaklanmasının sebebi uygulamanın sürümüyle alakalı olduğunu...
  6. Zelkanta

MIUI12 MIUITR 20.11.5

bu güncellemede mi 6 da yaşadığım bazı sıkıntılar var. Ekran süresi gözükmeme sorunu İkonların gözükmeme sorunu Veri kullanım limiti gözükmeme sorunu Bir sonraki güncellemede bunlar konusunda çalışmalarda bulunmanızı öneririm.
  7. Zelkanta

Rehber MIUITR Güncelleme Talimatları

hocam ben genelde güncellemelerde 3wipe olarak geçiyorum. Sistemi sildikten sonra yüklüyorum. Bu işlem bir fark yaratıyor mu ?
  8. Zelkanta

Rehber MI 6 Ahize Sesini Yükseltme

hocam benim deneyimlediğim üzere romun içindeki dosya biraz daha safe olarak düzenlemişsiniz sanırım. Çünkü burda belirttiğiniz ayarları yaptığım zaman konuşma esnasında daha performanslı bir ses veriyor ama biraz cızırtı yapmaya yönelik bir ses veriyor. Nedense bana romun medya sesi...
  9. Zelkanta

Rehber MI 6 Ahize Sesini Yükseltme

hocam ben miuiTR kullanıyorum. Belirttiğiniz üzere bu romda uygulamışsınız ama bende silmemizi ve değiştirmemizi istediğiniz yazılar var. Bu normal mi ?
  10. Zelkanta

Güncelleme MIUITR 20.11.5 Güncelleme Özeti

hocam yeni güncellemede bildirim sesiyle arama sesi seçeneklerini ayırmanızı öneririm. Bildirim sesini tek başına kısma işlemi kullanışlılık açısından pratik oluyor.
  11. Zelkanta

Rehber Adım Adım Gcam yükleme

hocam stabil bir sürüm mü ? Birçok sürüm kullandım hepsi aynı performansı vermediğini gördüm. Bu sürümde ayarlardan belli başlı ayarlar yapmak gerekiyor mu yoksa kur kullan olarak mı kullanıyorsunuz ?
  12. Zelkanta

Güncelleme MIUITR 20.10.1 Güncelleme Özeti

Hocam mi 6 cihazımdan tam umudu kesmişken sizinn geliştirdiğiniz güncel bir rom bulmak ilaç gibi geldi:giggle:
  13. Zelkanta

hocam ben miui12 kullanmaktan memnunum ancak miroom son sürümünde hiç stabil değil. Eğer sizin modladığınız miuiTR romunda böyle bi sorun yoksa akşam geçmek istiyorum. Bide bildiğiniz gibi mi 6 cihazlar aosp romlarda android 10a modlana biliyor. Bu romda da böyle bir modlama söz konusu mu ?
  14. Zelkanta

hocam şuan mi 6 cihazımda miroom 20.6.18 kullanıyorum. Bildiğiniz gibi artık güncelleme alamıyoruz. Son Sürüm MiuiTR roma geçmek istiyorum. Miui12 mi yoksa miui11 mi ?