yucelkaya kullanıcısının son içeriği

1. Y

MIUI14 MIUITR Redmi Note 10 Pro Ana Konu

Hocam redmi not 10 pro 256 gb kullaniyorum bazi romlarda sıkıntı cikiyor yükleniyor ama telefon acilmiyor sizin romda boyle bir sıkıntı olurmu sormak istedim. şu an miui 13 mind edition rom kullaniyorum. Yıllarca sizin romlarinizi kullandim ve cok memnundum bunu da denemek isterim.
  2. Y

Çözüldü Miuimail

Miuimail uygulamasinda gmaile giris yaptigimda hata veriyor nasil çozebilirim
  3. Y

Çözüldü Arama onayı

tamam hocam teşekkür ederim
  4. Y

Çözüldü Arama onayı

hocam 20.10.1 sürümünde var ama dosya mevcut değil diyor indiremedim sizde varmıdır acaba
  5. Y

Çözüldü Arama onayı

deniycem teşekkür ederim
  6. Y

Çözüldü Arama onayı

Bir numarayı aramak için dokunduğumuzda aransın mı diye soran bir mod vardı 20.4.19 romuna bunu yapma imkanımız varmı nasıl yapabiliriz
  7. Y

Çözüldü Çevirici Ayarları

teşekkür (y)
  8. Y

Çözüldü Çevirici Ayarları

20.4.19 da bulunan Arama ekran simgeleri seçeneğini 20.11.19 romuna nasıl ekleyebilirim
  9. Y

Çözüldü miui 12.5 icon efektleri

miui 12.5 android 10 da bulunan romdaki ikon efektlerini nasıl kapatabiliriz
  10. Y

Çözüldü Uygulama kenarları

Miuitr 20.6.11'de son kullanılan ugulamalar bolumunde gozuken uygulamaların köşelerini nasıl yuvarlak yapabilirim
  11. Y

Çözüldü Arama da ekran parlaklığı

AÇ: InCallUI / smali / com / android / incallui / InCallActivity.smali BUL: .method protected onCreate(Landroid/os/Bundle;)V TEKRAR BUL: return-void ÜSTÜNE EKLE: invoke-virtual {p0}, Lcom/android/incallui/InCallActivity;->CallBrightness()V EN SONA EKLE: hocam bu kısmı anlamadım bul...
  12. Y

Çözüldü Arama da ekran parlaklığı

miuitr 20.6.11 de aramada ekran parlaklığı nasıl ekleriz yol gösterebilirmisiniz
  13. Y

Çözüldü Şebeke sorunu

Kırsal bölgede yer değiştirdiğimde bazı yerlerde hat gidiyor tercih edilen ağ türü bölümünde seçili olan ağa tıkladığımda ondan sonra hat geliyor öğrenmek istediğim hattı neden otomatik algılamıyor bu normal mi veya bunun bir çözümü varmı Miuitr 20.4.19 mido rom
  14. Y

Çözüldü Güncelleme kapatmak

teşekkürler işe yaradı
  15. Y

Çözüldü Güncelleme kapatmak

Bir apk ugulamasını güncellemeleri almaması için parçalayıp içindeki dosyalarda değişiklik yapabiliyormuyuz yapabiliyorsak hangi dosyada nasıl bir değişiklil yapmamız gerekiyor