ynsemrkn42 kullanıcısının son içeriği

1. Y

MIUI14 MIUITR 23.5.29

gardasim bu rn7 mi mi6 diyor ama bana redmi note 7 rom lazım miuitr Xiaomi parts olan
  2. Y

Sohbet Xiaomi parts muadilu ses modülü ?

arkadaşlar konum sorunu yüzünden miui 12 veya 13 kullanmak istemiyorum ama Xiaomi parts hemde miui arayuz olduğu için ses yükseltici olduğu için kullanıyorum miui 11 yukleyip muadil bir ses modulu yuklemek istiyorum drac vb benzer bir modül varmi viper4 bu kadar kaliteli değil bu yüzden size...
  3. Y

MIUI14 MIUITR 23.5.29

miuitr 11 rom lazım attiginiz bağlantı da yok lavender e göre varmı yardımcı olmak isteyen
  4. Y

MIUI14 MIUITR 23.5.29

zor mu peki eski sistem kullanip Xiaomi parts kullanmak istiyorum miui11 yani eğer Xiaomi parts li miuitr rom varsa miui11 link verirmisiniz rica etsem veya başka bir miui11 rom
  5. Y

MIUI14 MIUITR 23.5.29

hocam Xiaomi parts daki ses yükselticileri rn7 ye kurabilirmiyiz normal eu roma yada miui romlara
  6. Y

MIUI14 MIUITR 23.5.29

peki Xiaomi parts miui11 e entegre yapabilirmiyiz veya ben yapabilirmiyim hocam ses yükseltme diğer modullerden daha daha iyi nasıl yapabilirim
  7. Y

MIUI14 MIUITR 23.5.29

ellerine sağlık ustam , bir sorum olacak. miui tr romu cok seviyorum ses yukseltici olsun özellik bakımından fakat rn7 de kasma donma yavas çalışıyor haliyle düşük, birde kesin konum kullanmiyor navigasyon da sıkıntı çıkarıyor. miui 11 tr rom varmi yoksa Xiaomi parts i miui11 e entegre...
  8. Y

Uygulama MIUI+

orangefoxdan flash yaptım çalışmadı , miroom kullanıyorum şimdilik, Sadece miuitr de mi çalışır
  9. Y

Sohbet Ram Kullanımı Nasıl Sizce

ve hatta , 500 mb olnca çok güzel stabill calsyr ama orasi 1.6 fln olnca kasıyor
  10. Y

6 6 gb kullanılabilir diyor yani 3 gb kullanıyor sende toplam 6gb diyor oyle mi okudunuz benim 500 kullanılan diyor 4 gb toplam ram miktarı
  11. Y

bosta kalan değil o an kullanılan ram nasil biliyorsunuz anlamadım diger taraftaki 4 gb komple ram digeride kullanılan ram öyle nasıl anladınız anlamıyorum, 6 gb senn kide kullaniyor ozaman
  12. Y

ne demek ne demek Çok fazla ki :confused: 500mb kullanılan ram mi fazla :eek:
  13. Y

550 civarı
  14. Y

şimdi en güncel olanı
  15. Y