YLMZER kullanıcısının son içeriği

1. Y

Duyuru Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun

Miuitr ailesi olarak bayramınız mübarek olsun. Ailecek nice güzel bayramlara inşallah. 2109119DG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Y

Çözüldü MTK cihazlara twrp yükleme

Telefona yüklü sürümden başka bir sürüm yükle. Bu arada cihazın mtk olduğu için sistemsel hataların olasılığı daha çok artıyor. Ben de yerinde olsam resmi bir sürüm yükler devam ederim. 2109119DG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Y

hibrit rom ise direkt çıkart yükle windows yazan seçenekler ile 2109119DG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Y

Bilgisayarın varsa uzaktan bağlanıp yardımcı olayım. Lakin şunu da belirtmek isterim, teknoloji bu olmadık zamanlarda saçma sapan hatalar verebilir. tel zarar görürse bu konuda mesuliyet kamul edemem. Sorun yok dersen bağlanıp yaparım. 2109119DG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Y

Daha önce fastboot modu ile rom attıysan o şekilde orjinal yazılımını yükle cihaz açılır. 2109119DG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Y

Uygulama HeyperOS Uyumlu Launcher (IOS ve Ekstra Klasörlü)

Hyperos arayüz ile poco arayüz dosyası farkı yapıda işliyor. O yüzden uyumlu değil diye tahmin ediyorum. Hyperos ile denedim sorunsuz yüklendi. 2109119DG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Y

Uygulama HeyperOS Uyumlu Launcher (IOS ve Ekstra Klasörlü)

Mt manager ile indirdiğin uygulamaya basılı tut gelen seçeneklerden işaretlediğim yer ile imzala ve yeni imzalı bir apk dosyası oluşacak onu yüklemeyi dene. 2109119DG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Y

Çözüldü Lsposed açamıyorum

Rica ederim. Sorun devam ederse yazarsın tekrar 2109119DG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Y

Olabilir ikisi birlikte sorun yaratıyor olabilir. Ben yerinde olsam GitHub - LSPosed/LSPosed: LSPosed Framework Buradaki yolu izlerim. Riro yükle sonra verilen apk yükle. Ama öncesinde yüklediklerini kaldırıp öyle dene 2109119DG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Y

LSPosed - Google Play'de Uygulamalar bu yükleyip dene istersen.
  11. Y

İpucu Xiaomi Cihazlarında NFC Konumu

Güzel bilgi olmuş :) ödeme yaparkan telefonun her yerini gezdiriyordum pos cihazı üzerinden :)
  12. Y

Sohbet Hoşgeldin Şehr-i Ramazan

Hayırlı ramazanlar diliyorum MIUITR ailesi. 2109119DG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Y

HyperOS1 Xiaomi 12T Pro Bootloader kilidi açılmıyor.

Sanırım yakın zamanda kilit açabilmek için en az level 5 mi community üyesi olmak gerekiyor diye bir kural getirdiler. Onunla ilgili olabilir.
  14. Y

Rehber Güncelleme Sonrası Uygulama Açılmama Çözümü

Rica ederim Hakan hocam :)