yldzsmt5861 kullanıcısının son içeriği

1. Y

MIUI13 MIUITR 22.9.21

Hocam android 12 romda kullanıyorum şuan sorunsuz çalışıyor denemek isterseniz MalazgirtCameraModuleV1.2
  2. Y

MIUI13 MIUITR 22.4.27

Sorun benden kaynaklanmış teşekkürler
  3. Y

MIUI13 MIUITR 22.4.27

Hocam Mİ 6 için 12.5 in linkini atma şansınız var mı
  4. Y

MIUI13 MIUITR MI 6 Ana Konu

Sabırsızlıkla bekliyorum çıkar çıkmaz kurup denemek isterdim, şimdiden ellerinize sağlık
  5. Y

Sohbet Xioami qin 1 s

Arkadaşlar merhaba, xioami qin 1 s telefondan arıyorum satan var mıdır veyahut satılıyor mu bildiğiniz bir yerde
  6. Y

Sohbet Mi 6 dan mi 8 e geçmek

Hocam redmi serisinin bana bir şeyleri eksik gibi geliyor performansla fazla işi olmayan biriyim aslında mi 8 in amoled ekranı 845 işlemci ve kamerası biraz cazip duruyor
  7. Y

Hocam bende de mi 6 var evet google camera ile güzel fotoğraflar çekiyor fakat abimde mi mix 2s var onun kadar kesinlikle değil ve video kısmı daha da kötü
  8. Y

Hocam mi 6 satıp biraz fark koyup telefon almayı düşünüyorum yoksa güncel cihazlar tabi ki güzel ikinci el alacağım yani
  9. Y

Selamlar arkadaşlar, şuanda mi 6 64-4gb kullaniyorum mi 8 e geçmeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı? artıları ne olur,eksileri ne olur,mi 8 kullanan arkadaşlar önerir misiniz ?
  10. Y

MIUI12.5 MIUITR MI 6 Ana Konu

Bir de şu ses sorununa bir çözüm bulunsa çok güzel çok hoş bir rom hocam ama ses can sıkıyor
  11. Y

Çözüldü hocam sağolun
  12. Y

Ellerinize sağlık hakan, romu 1 gündür deniyorum şimdilik fena değil gibi fakat forumda yazılan hayatların birkaçı bende de oldu : -uygulama simgileri iç içe giriyor - WhatsApp da kişilere izin verdim hocam fakat kişi isimleri görünmüyor yenile diyince geliyor fakat bazen kendi kendine geri...
  13. Y

Her gün gelip beta 3 yayınlanmış mıdır diye kontrol ediyorum sanırsam tek de değilim 😁