Ygtkrsn kullanıcısının son içeriği

1. Y

Duyuru MIUITR Güncellemesi İçin Çalışma Bilgisi

mi 5 içinde gelmeden durduruldumu acaba bunla ilgili bilgi verirseniz sevinirim.
  2. Y

MIUI12 MIUITR 20.7.2-3

Elinize Sağlık . Mi 5 adaptasyon süreci ne kadar daha sürer veya cıkmayacaksa kesin bir sey söylerseniz ona göre beklenti yapalım hocam teşekkürler.
  3. Y

MIUI12 MIUITR 20.5.21

Elinize sağlık hocam , mi 5 in olmaması üzdü bizi yine , heyecanlanarak baktım ama sağlık olsun.
  4. Y

Çözüldü Mi 5 Twrp Veya Fastboota Alma Sorunu

Telefon kurulumda tıkandığı için geliştirici ayarlara girmem mümkün olmuyor hocam , o yüzden cmd den de komut almiyor .
  5. Y

Hocam yapılan telefona rom attırdım telefon açıldı , ses tuşlarını yapamadı. Bende tekrar rom değiştirmek istiyorum ama göze alamiyorum aynı durum olur diye bu yüzden bu konuyu açtım çözümü varmı diye.
  6. Y

Haklısınız hocam yaptırmayı deniycez yine.
  7. Y

Sohbet Ramazan bayramınız mübarek olsun

Ramazan bayramımız mübarek olsun...
  8. Y

Hayır hocam yaptırdım ama ses tuşları yine çalışmıyor yapamadı telefoncu.
  9. Y

Hocam onuda yaptırdım yine çalışmıyor, birde telefoncu rom atabildi tabiki nasıl yaptığını söylemedi bilen varsa diye bende konu açmak istedim.
  10. Y

Telefonumun ses tuşları çalışmıyor. Rom attım telefon açıldı ama kurulumu cihazı bul hatasından dolayı tamamlayamadım. Ses tuşları bozuk olduğu için twrp veya fastboota alamadım. Usb hata ayıklamada kapalı olduğu için pc dende sokamadım kurtartmaya. Böyle bir durumda telefon nasıl twrp veya...
  11. Y

MIUI12 MIUITR 20.5.14

Anladım hocam. İnş en kısa zamanda mi5 de miui 12 görür. Kolay gelsin.
  12. Y

MIUI12 MIUITR 20.5.14

Valla hocam sormim dedim ama yine dayanamadım , mi5 durum nedir acaba ? Sizden baska mi5 için devam eden yok artık bu yüzden meraklıyız bizde.
  13. Y

MIUI11 MIUITR 20.4.19

Ghost screen için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz acaba ?
  14. Y

Güncelleme MIUITR 20.5.14 Güncelleme Özeti

Elinize sağlık takipteyiz 😄
  15. Y

Güncelleme MIUITR 20.5.14 Güncelleme Özeti

Mi 5 için nasil gidiyor çalışmalar olcak gibi mi ? Kolay gelsin.