TheLocked kullanıcısının son içeriği

1. T

HyperOS1 HyperOSPro Xiaomi Pad 5 V.OS1.0.5.0

Neye niyet neye kısmet. Mi pad 5e de rom yapmazsın.;;) Eline sağlık abi.:LOL:
  2. T

Çözüldü Ekran kaydedici önerisi

bu program güzelde dahili ses kayıt ederken aynı anda microfon sesinide kayıt etmiyor
  3. T

denedimde pek memnun kalmadım hem dahili hemde mikrofon sesini kaydetmiyor malesef aynı anda
  4. T

Çözüldü Pubg Mobile MultiTouch Çoklu Dokunma sorunu Poco f2 pro

miui12.5 xiaomi.eu 21,1,6 bundan once eu romdaydım v11 de ondada aynı sorun vardı
  5. T

Özellikle pubg ve benzeri oyunlarda yada youtube için içerik üretirken ekran kaydedicisi çok lazım oluyor. xiaomi nin stock kaydedicisi hiç iş görmüyor. hem dahili hemde mikrofon sesi kaydedebilecek bi ekran kaydedicisi gerekli.
  6. T

Çözüldü Pubg Mobile MultiTouch Çoklu Dokunma sorunu Poco f2 pro

Pubg de özellikle 4 parmak oynarken dikiz açma veya nadir olarak ateş etme tuşuna basıyorum ama cihaz algılamıyor. 4 parmak oynarken acaip sıkıntı çıkarıyor bu durum çözümü varmı neden kaynaklanıyor ?
  7. T

MIUI12 MIUITR 20.8.6

Hocam özel grup derken neyi kast ediyorsunuz ben yeni bir üyeyim mi9 t kullanıyorum performans ve batarya için sağlam bir ROM arıyorum bu romu diğer cihazlar için çok övüyorlar fakat ben mi9 t cihazıma indiremiyorum. Link atma imkânınız var mı?