tarakbumba kullanıcısının son içeriği

1. tarakbumba

MIUI12 MIUITR 20.11.19

Sıfırdan kurulum yapıyorsanız sim kartı çıkarıp kurulumu tamamlayın. Sonra da Ayarlar > Şifreler&Güvenlik > Yetkilendirme &Geri alma ayarında "Sim kart etkinleştirme servisi" ni kapatın. Bunun başka çözümü yok ne yazık ki. Cihazı bul uygulaması telefon mi hesabıyla girişi yapılır yapılmaz...
  2. tarakbumba

MIUI12 MIUITR 20.11.19

Teşekkürler. Çok emek veriyorsunuz, umarım bunu da çözersiniz.
  3. tarakbumba

MIUI12 MIUITR 20.11.19

Temiz kurulum yapınca sorun çözüldü. Ancak her güncellemede aynı şekilde sorun yaşanıyor mu? Çünkü sürekli temiz kurulum yapma imkanı olmayabiliyor.
  4. tarakbumba

MIUI12 MIUITR 20.11.19

Flood yaptığım için özür dilerim. Fark ettikçe sorunları aktarmaya çalışıyorum. Umarım rom çok daha iyi olur. Notlar uygulaması ayarlarına girince de çöküyor: java.lang.RuntimeException: Unable to start activity ComponentInfo{com.miui.notes/com.miui.notes.ui.NotesPreferenceActivity}...
  5. tarakbumba

MIUI12 MIUITR 20.11.19

Bir de çeviri sorunu görünüyor: Güvenlik uygulama adı da sorunlu: Galeri uygulaması adında da sorun var: Pil tasarrufu ayarlarında da çeviri hatası mevcut:
  6. tarakbumba

MIUI12 MIUITR 20.11.19

Hakan Bey, güncelleme için teşekkürler. Sayenizde desteği sonlanan cihazlarımızda miui kullanmaya devam edebiliyoruz. 20.11.12 sürümünden önbellek (cache ve dalvik) temizliği yaparak güncelleme sonrası Mi Note 3 üzerinde gördüğüm iki hatayı bildireyim istedim. İlk olarak, kişiler ve çevirici...
  7. tarakbumba

MIUI12 MIUITR 20.11.11-12

Çok haklısınız. Sorun adaway ile kullandığım energized-blu reklam filtresindeymiş. Önceden sorun çıkarmıyordu. Her nedense "analitik.edevlet.gov.tr" ve "cdn.e-devlet.gov.tr" adreslerini filtrelemeye almışlar. Bunları adaway beyaz listesine alınca sorun çözüldü.
  8. tarakbumba

Hakan Bey, e-devlet uygulamasında giriş yapılmıyor. İnternet bağlantısı olmasına rağmen internete bağlı değilsiniz şeklinde uyarı veriyor. Bunun çözümü var mı?
  9. tarakbumba

İyi geceler. Hakan Bey, Kasım ayı romlarını kurduğumdan beri ekran kilidini açtığımda Rusça bir şeyler ve Minovo, bazen Mino forever ve bazen de minovo.ml şeklinde yazılar çıkıyor. Bunun sebebi rom mu yoksa kurulu bir program mı anlayamadım. Kullandığım tema değil, çünkü temayı çinceden kendim...
  10. tarakbumba

Sohbet Kim Hangi Cihazı Kullanıyor Buyrun Sohbete .. :D

Mi Note 3 64 GB ile bozulana kadar devam. Bu pahalılık, vergi yükü ve bu belirsizlikte yeni elektronik eşya alınmaz.
  11. tarakbumba

Sohbet MIUITR Forumu Hepimize Hayırlı Olsun

Hayırlı olsun. E-posta doğrulama kodu gelmedi ama kaydım tamamlanmış. Umarım çok daha güzel işler yapılır ve güzel dostluklar kurulur.