Tahakzlky kullanıcısının son içeriği

1. Tahakzlky

Sohbet Mi 6 MIUI 14 Port Rom

Mi 6 için yok diye biliyorum eğer link varsa atmanızı rica ederim Hakan hocam yapana kadar kullanırım :D
  2. Tahakzlky

Bence de en iyisi beklemek eu yu birkaç gün kullanınca farkettim ki pil performansı çok daha iyi siz hangi sürümü kullanıyorsunuz :D
  3. Tahakzlky

Pil performansından memnundum fakat Bluetooth sorunu yüzünden bu gün MIUIeu ya geçiş yaptım dört gözle @hakanguven hocamızın hazırladığı romu bekliyorum umarım Bluetooth sorunu düzelir :D
  4. Tahakzlky

MIUI14 Xiaomi.eu Stabil 14.0

Mi 6 da çalışır mı?
  5. Tahakzlky

Çözüldü Mi 6 MIUI 13.0.2 global port rom Bluetooth üzerinden ses aktarmıyor

Mi 6 için MIUI 14 ü sabırsızlıkla bekliyoruz özellikle Endonezya veya Hindistan romunu 🙂
  6. Tahakzlky

Çözüldü Mi 6 MIUI 13.0.2 global port rom Bluetooth üzerinden ses aktarmıyor

İyi günler arkadaşlar Mi 6 cihazım hakan hocamızın hazırladığı MIUI 13.0.2 global port rom yükledikten sonra Bluetooth üzerinden arabaya/kulaklığa ses aktarmıyor geliştirici seçeneklerinden AAC ye geçiş yapmayı denedim fakat ayarlara çıkıp girince eski haline geliyor nasıl düzeltebilirim :confused:
  7. Tahakzlky

MIUI13 MI 6 Global 13.0.2.0.RFDIDXM Hindistan Kararlı

AAC seçeneğine geçiş yapıyorum fakat çık gir yapınca ses gelmiyor müzik açıkken değiştirdiğime ise hâlâ ses gelmiyor
  8. Tahakzlky

MIUI13 MI 6 Global 13.0.2.0.RFDIDXM Hindistan Kararlı

Romu mi 6 cihazıma kurdum stabil çalışıyor fakat Bluetooth kulaklığa / arabaya bağlanınca ses gelmiyor bu sorunu nasıl çözebiliriz :confused: