Sublieutenant kullanıcısının son içeriği

1. Sublieutenant

HyperOS1 HyperOS V.OS1.X.X.X Global Sürümler

ya şu arama uygulamasını iple arıyoruz, google arama ve mesaj çok kötü. Mi 12 globali de paylaşır mısın hocam ?
  2. Sublieutenant

Çözüldü yüklenen romlar açılmıyor

sorunu giderdim, herşeyi bi daha silip 3. bi rom denedim o oldu fakat mi6 için 20.11.19 rom linkine erişemiyorum elinde olan varsa atabilir mi?
  3. Sublieutenant

Çözüldü yüklenen romlar açılmıyor

merhaba mi6 cihazın bootloader kilidini açıp twrp yükledim. twrp üzerinden rom yükleyip sistemde başlatıyorum romun açılış logosu çıkıyor fakat uzun süre öyle kalıyor. neredeyse yarım saat bekledim hala logoda bekletiyor. ( twrp üzerinden herşeyi işaretleyip temizledim, dosyayı pcden tekrar...
  4. Sublieutenant

Sohbet Mi 6 Aosp tabanlı ROM önerisi

https://forum.miuitr.info/konu/miuitr-20-11-19.785/ mi 6 için en ideal rom benim izlenimlerime göre
  5. Sublieutenant

Sohbet Mi 6 Aosp tabanlı ROM önerisi

android sürüm önemli değilse tabi ki miuitr öneriyorum. fakat en eski yapılanı android9/miui12
  6. Sublieutenant

MIUI13 MIUITR 22.10.12

Cloud uygulamasından vcf dosyasını alabilirsen kişilerden aktarabilirsin kolayca. Diğer bulutlarda sıkıntı olmadı. Yandex ve drive kullanıyorum
  7. Sublieutenant

MIUI13 MIUITR 22.10.12

şu ilk resimde hareketler açıkken alt navigasyon bar çıkmıyor fakat hareket olayı mesaj yazmamı engelliyo hep alt tuşlara basarken sayfayı kapatıyo. ikinci resimdeki gibi tuşlar aktifken hareketler kapalı oluyo iyi güzelde alttaki navibar hep gözüküyo. Mi6da alt tuşlar var zaten navigasyon...
  8. Sublieutenant

MIUI13 MIUITR 22.10.12

ya bak bu iyi fikirmiş ama telefonda root vardı biraz ıvır zıvırda yüklemiştim rom stabilin dışına çıktı :) 12.5 ilk defa yükledim tavsiyenle, gerçekten mi 6 için ideal rom çünkü 11 şarjı çok götürüyor ve sorunlarla karşılaşıyodum bunda karşılaştığım sorunları giderdim ve çok beğendim Hakan'ın...
  9. Sublieutenant

MIUI13 MIUITR 22.10.12

Bi önceki romun üzerine yükledim bende. stabil değil. önceki sürüme göre bataryayı daha çok yiyor. 12,5 yükleyecem ama önceki romu temizleyip yüklemek gerek çünkü bu tür yükleme sağlıklı olmuyo.
  10. Sublieutenant

MIUI13 MIUITR 22.10.12

Diğer güncellemeyi nasıl yüklediniz. Orjinal rom kurupta mı yüklemem gerek yoksa içindeki romu twrp ile silebiliyomuyuz?
  11. Sublieutenant

MIUI13 MIUITR 22.10.12

12.5 daha mı iyi acaba :) ben 13 yükledim tek sıkıntı telefonun açılışı 4dk sürüyor :))
  12. Sublieutenant

Güncelleme MIUITR 22.10.12 Güncelleme Özeti

Bak bu benim aklıma gelmemişti marketten bi ajanda uygulaması indirdim. Bu gelecek sürümde çalışsa bari. Orjinalini istiyo bazı uygulamalar.
  13. Sublieutenant

Güncelleme MIUITR 22.10.12 Güncelleme Özeti

Merhaba, mi6 bi önceki sürümde takvim çalışmıyordu. Kullanan arkadaşlarda da aynı mı yoksa bende root olayından sonra mı bozuldu?
  14. Sublieutenant

Güncelleme MIUITR 22.9.21 Güncelleme Özeti

.ift sim kullandım ama hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım. hep ikiside gözüktü. Sadece google uygulaması sonradan yüklenip 3. parti uygulaması gözüktüğü için asistanda sorun çıkarıyordu. bütün google programlarına ototmatik başlat talimatı verdim sorun çözüldü ama malum şarjı yiyor gereksizler :)
  15. Sublieutenant

Çözüldü MİUİTR13 bildirim çubuğu

hımm kolaymış :D sistemin kalbini açıp içinde değişiklik yapalım diyosun yani :)