SHUJ kullanıcısının son içeriği

1. S

Rehber MI 6 Ahize Sesini Yükseltme

Tamamdır hocam teşekkür ederim.
  2. S

Rehber MI 6 Ahize Sesini Yükseltme

Hocam rom fark eder mi. LOS20 de çalışır mı acaba. Çalışmazsa bootlop sorunu olur mu diye sormak istedim.
  3. S

Rom MI 6 Official LineageOS 18.1 Android 11

Çok teşekkür ederim hocam.
  4. S

Rom MI 6 Official LineageOS 18.1 Android 11

Lineage os 20 yi twrp ile kurunca twrpde dosyalar şifreleniyordu. Kendi sitelerinde cmd komutu ile yüklemeyi de bilmiyorum. Şifreleme sıkıntısı olmayan twrp çıktı mı 20 sürümü için. Forumda 20 sürümünün konusunu bulamadım. Nasıl yükleyebilirim.
  5. S

Recovery Twrp 3.7.0 Android 12 ( Android 13 destekli )

Eu 12.1 Android 9 da çalışır mı?
  6. S

Çözüldü Xiaomi Mi6 titreşim gücü

Anlaşıldı teşekkürler bakacağım.
  7. S

Hangi kodu değiştirmem gerekiyor hocam. Çok fazla hakim değilim bu tarz dosya düzenleme konularına.
  8. S

Mi6 nın titreşim gücünü yükseltmek için bir yol var mıdır? O kadar cılız ki hiç bir şekilde hissedilmiyor. Eu rom son sürüm kullanıyorum.
  9. S

Çözüldü Xiaomi Mi6 Twrp ve Miflash tepkisiz

Aslında gereken tüm sürücüleri yüklemiştim mi flash içindekileri dahi çok tuhaf en iyisi bu dosyayı kaybetmeyeyim. Teşekkürler hocam :)
  10. S

Hocam sorunu çözdüm ama çok garip bir şekilde. Ne usb 3.0 2.0 nede kablo değişimi işe yaramadı pc dosyalarımı kurcalarken 2016 dan kalma Qualcomm klasörü içinde Google alt klasöründe ki sürücüyü yükledikten sonra twrp komutları tepki vermeye başladı ve flaşlama yaptı hatta hem usb2 hem 3 de...
  11. S

Merhaba, inanin hepsini denedim masaüstü kullanıyorum USB 2 3 hiç birinde flash işlemini yapmıyor en azından twrp komutunu yazınca hata verse o da yok tepkisiz. Kablodan olma ihtimali varmıdır ama cihazı sorunsuz görüyor.
  12. S

Herkese selamlar. Mi6 telefonumda hiç bir cmd komutu ve Miflash çalışmıyor. Tüm driverlar eksiksiz PC telefonu sorunsuz görüyor hem fastboot devices hemde miflash da ama birşey yükleyemiyorum. Windows 11 kaynaklı sanıp Windows 10 yükledim durum aynı. Twrp komutunu yazıyorum enter dedikten sonra...
  13. S

Sohbet Mi 6 Aosp tabanlı ROM önerisi

Vermiş ya linki :ROFLMAO:
  14. S

Cevap için teşekkürler hocam. Bende bayağı bakındım hiç faydalı bir bilgi bulamadım. Romun kendi recovery ile oluyor dediler ama TWRP yok ise hiç gereği yok en iyisi uyumlu TWRP çıkana kadar beklemek o zaman :)
  15. S

TWRP 0 MB sorunu bende de oldu lineage kullanamadan geri döndüm yokmudur bunun çözümü acaba.