Sheiben kullanıcısının son içeriği

1. Sheiben

MIUI12.5 MIUITR 21.10.13

Merhaba Mi 5S için (capricorn) son sürüm çıkacak mı? Bir de Mi 5S için şuan kullandığım MIUITR 11 20.4.19 dan sonra destekleyen sürüm çıktı mı?
  2. Sheiben

MIUI12 MIUITR 20.11.19

Mi 5s desteği alacak mı acaba? mi 6 kullanıyorum. eşimin mi 5s ine de yüklemek istiyorum.
  3. Sheiben

MIUI12 MIUITR 20.11.19

hocam mi 6 cihazımda 3-4 sürüm atlayarak günceleme yaptım. yani 20.8.6 sürümündeyken direkt 20.11.19 sürümüne güncelleme yaptım twrp üzerinden. cache ve dalvik temizledim yeniden başlattım ama cihaz miui logosunda biraz bekledikten sonra (yaklasık 3 dk) twrpye geri atıyor. Sebebi nedir sizce...
  4. Sheiben

Rehber MIUITR Güncelleme Talimatları

hocam mi 6 cihazımda 3-4 sürüm atlayarak günceleme yaptım. yani 20.8.6 sürümündeyken direkt 20.11.19 sürümüne güncelleme yaptım twrp üzerinden. cache ve dalvik temizledim yeniden başlattım ama cihaz miui logosunda biraz bekledikten sonra (yaklasık 3 dk) twrpye geri atıyor. Sebebi nedir sizce...
  5. Sheiben

MIUI12 MIUITR 20.7.23-24

Teşekkür ederim hızlı cevaplarınız için. Bende gördüğüm hataları söylüyorum ki daha sorunsuz hale birlikte getirelim bu güzel romu. Biraz önce farkettiğim bir sorun daha var. Rom içinde gelen Mi Music, Mi Dosya Yöneticisi vb uygulamalar Google Play üzerinde güncelleme gösteriyor ancak...
  6. Sheiben

MIUI12 MIUITR 20.7.23-24

Hakan hocam dediğiniz şekilde sorunsuz yükselttim. Magiski de tekrar kurdum. Modulleri tekrar kurmaya gerek kalmadı otomatik geldi. Romunuz çok güzel sadece bi önceki sürümdede farkettiğim bi sorun var. Super Walpaper da Dünya ve Mars gözüküyor. Marsa güncelleme gelmiş ama yapılamıyor. Dünya ise...
  7. Sheiben

MIUI12 MIUITR 20.7.23-24

Magisk ve Gcam modulleri var şuanki miuitr üzerinde. güncelleme ile bootloop olma ihtimali nedir?
  8. Sheiben

MIUI12 MIUITR 20.7.23-24

hocam 20.7.9 kurulu mi6 telefonuma üzerine güncelleme yapabilir miyiz veri kaybı olmadan?