Sekko kullanıcısının son içeriği

1. Sekko

Modül Ainur Narsil Ses Modülü

Kurulu ise çalışıyordur. Anlamak için de kulağınıza gelen sesle kıyaslama yapmak zorundasınız
  2. Sekko

MIUI12.5 Redmi Note 8 OneOS 21.4.17

İndirme Linki 1 İndirme Linki 2 Kurulum Wipe ; Data , system , dalvik , cache , vendor İnstall Rom İnstall Disable DM verity Reboot system
  3. Sekko

Hayır tüm cihazlarda çalışır, note 8in sesi düşük olduğu ve elimde o olduğu için onu ornek verdim. Redmi note 7de denedik çalıştı
  4. Sekko

Tek benim mi dikkatimi çekti bilmiyorum ama redmi note 8lerde kulaklık sesi iki tık düşük ve kalite kötüydü ta ki bu modülü deneyene kadar. Modül sistem dosyalarına müdahale ederek hem sesi artırıyor hemde kalite katıyor. Dolby ile uyumlu çalışabilir. Yapımcısı Audio modification library...
  5. Sekko

Mod Redmi Note 8 için WidevineL1 Dosyası

@haqanguven, bilmiyordum inanki :) yeni almıştım cihazı bl açılır açılmaz senin romu yükledim, bunu da yanında flashladım. Şimdi gezinti aşamasındayım. Redmi 5 Plus varken beta rom eksikliği vardı onu gideriyorum :)
  6. Sekko

Sırasıyla miuitr, EU, miroom denedim, bu romlarla birlikte bu modülü de denedim hepsinde çalıştı. Teşekkürler
  7. Sekko

Teşekkürler bl açılınca ilk iş denemek olacak
  8. Sekko

Sohbet MIUITR Forumu Hepimize Hayırlı Olsun

Hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim, başarılı olacağınızdan hiç şüphem yok