ruhdoc kullanıcısının son içeriği

1. ruhdoc

MIUI13 MIUITR 22.4.27

Bunu da daha yeni denedim gene bir çıkış olmadı maalesef 😢
  2. ruhdoc

MIUI13 MIUITR 22.4.27

22.4.27 sürümündeyim. NFC fix yaptım onda problem yok. Ziraat mobil ve paraf uygulamalarını kaldırıp yeniden kurdum. Uygulama izinlerini de kontrol ettim. Dediğiniz modülleri de ekledim. Deny list ayarlarını da yaptım ancak bir türlü aşamadım sorunu.
  3. ruhdoc

MIUI13 MIUITR 22.4.27

Merhabalar maalesef temassız ödemeyi bir türlü aktif edemiyorum. Dediğiniz gibi Google servislerini de listeye eklediğim halde maalesef değişen bir şey olmadı
  4. ruhdoc

MIUI13 MIUITR 22.4.27

Google hizmetlerini engellememiştim onu bir deneyeyim. Teşekkürler
  5. ruhdoc

MIUI13 MIUITR 22.4.27

Bunu yeni farkettim. Zaman zaman kullandığım bir özelliği romu kurduktan sonra ilk kez kullanma ihtiyacı hissettim. Kullanmak isterken bu şekilde bir uyarı aldım. Nfc aktif. Magisk üstünden root gizliliği aktif. Tavsiyeniz nedir?
  6. ruhdoc

MIUI13 MIUITR 22.4.27

Dikkatimi çeken bir durum var. Cihazın işlemcileri sürekli maksimum frekansta çalışıyor. Bu da pili yiyor. Kernel toolkit ile işlemci modu değiştirmek için kurcaladığımda performans modunda işlemciler. Bu yüzden hep %100'de pil kullanımı da çok artıyor. Manuel schedutil moda aldığımda işlemciler...
  7. ruhdoc

MIUI13 MIUITR 22.4.27

Bende birkaç gün sonra kendiliğinden geldi. Vodafone. O günden sonrada sorunsuz.
  8. ruhdoc

MIUI13 MIUITR MI 6 Ana Konu

Xiaomi.eu 20.6.18 üstünde Vodafone güzel çalışıyordu :cry:
  9. ruhdoc

İlginç İlginç bir şekilde Volte ve vowifi ikiside çalışmıyor. Hat Vodafone. Modem config kısayolunu da bulamadım
  10. ruhdoc

Anladım hocam. Dikkatimi çeken bir kaç yeri daha sormak istiyorum. WhatsApp yerel yedekten sohbet geçmişini almıyor yapabileceğimiz bir şey var mı bunun için? Volte ve vowifi desteği de yok sanırsam romun?
  11. ruhdoc

Galiba kendiliğinden düzeldi. ROM ile ilgili birkaç öneride bulunmak istiyorum. Gpu driver'ını mümkünse güncelleyin. Ayrıca Vulkan desteği ekleyebilirseniz güzel olur. Bunları şimdilik modül ile kurdum. Romda yanlış hatırlamıyorsam Gpu driver sürücü 414 sürümü mevcut. Şu anda magisk 474 sürümüne...
  12. ruhdoc

MIUI13 MIUITR 22.4.27

temiz kurulum sonrası ilk etapta sim kartımı görüyordu. daha sonrasında da sim kartımı görmemeye başladı. öneriniz var mı? pbrp üstünden kurulum yaptım
  13. ruhdoc

xiaomi.eu 20.6.18 sürümünden temiz kurulumla geçiş yaptım ancak. Kurduğum MIUITR sürüm 22.4.27 ve sim kartımı görmem problemi yapmaya başladı. Kurulumda normalde sorunsuz görmüştü
  14. ruhdoc

Sohbet Mi6 uyumlu Dolby

Cevap için teşekkürler
  15. ruhdoc

Sohbet Mi6 uyumlu Dolby

Cevap için teşekkürler