RiDvaN kullanıcısının son içeriği

1. R

Çözüldü Teşekkür ederim

Poco X6 pro cihazıma elite rom yükleme esnasında yardımcı olan olmayan herkese çok teşekkür ederim. Eksik olmayın . Bazı mesajlara dönüş yapamadım lütfen herkes hakkını helal etsin. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. R

Çözüldü Elite rom yükleyemedim

Yes diyip yaptım ama bootloop oldu MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. R

Hocam öyle yaptım ama telefon bootloop a girdi MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. R

Hocam size zahmet. Valla twrp yükleyemedim poco X6 pro ya. Öyle olunca fastboot üzerinden yüklemeye çalıştım ama onda da galiba dosya eksikliğinden olmadı. Bir çözüm bulun lütfen MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. R

Poco X6 pro için internette bulduğum elite romlar eksik dosyalı. Tam olarak yükleyebilmem için paralı versiyonu almak mı gerekiyor. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. R

Çözüldü MTK cihazlara twrp yükleme

Antirollback hatasını yaptı MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. R

Antirollback hatası veriyor MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. R

Hocam poco X6 pro için elite rom indirim. Ama tgz uzantılı değil. Bu rom miflash üzerinden nasıl yükleyebilirim MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. R

Hocam fastboot mod ile atmadım hiç. Acaba yardımcı olabilir misiniz MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. R

Ancak öyle yapmam gerekecek. Global rom yüklemek istemiyorum. Hindistan veya custom rom atabilir miyim MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. R

Poco X6 pro telefonuma magisk üzerinden dosya yükledim. Ama telefon bootloop ta kaldı. Telefon MTK olduğu için twrp yükleyemedim. Sıfırlama işlemi de yapamıyorum. MTK cihazdan anlayan varsa lütfen yardımcı olsun. Bootloader kilidi açık IMEI atılmadı MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. R

Uygulama HeyperOS Uyumlu Launcher (IOS ve Ekstra Klasörlü)

Dediğini yaptım ama bu defa da uygulama yüklenemedi hatası verdi 2311DRK48G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. R

Çözüldü Lsposed açamıyorum

Teşekkür ederim 2311DRK48G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. R

Yok mu çözümünü bilen birisi 2311DRK48G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. R

Hocam şu anda mevcut paketle çakıştığı için yüklenemedi hatası veriyor. 2311DRK48G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi