Recep kullanıcısının son içeriği

1. R

MIUI12.5 MIUITR 21.11.10

Hakan hocam eline saglık mi 8 lite cihazım da görüntülü arama vardı volte üzerinden yeni Romu yükledim şuan yok neden olabilir hocam
  2. R

Güncelleme MIUITR 21.10.13 Güncelleme Özeti

Hocam herşey çok güzel görünüyor elinize sağlık :)
  3. R

MIUI12.5 MIUITR Mi 8 Lite 21.12.15

çok iyi bir sürüm olmuş hocam bu sürüm gerçekten
  4. R

Pardon hocam ekran resimleri paylaş misiniz ben ekledinizi düsündüm :)
  5. R

Hocam tesekkür ederiz emeğine sağlık öncelikle mi8 lite de ve barkod shrame ekledinizi söylediniz ben temiz kurulum yapmadım direk üstüne kurdum önbelegi temizledim sadece ve yeni eklentiler ve romda hiç bir degişiklik göremedim uygulama kasası olsun acaba temiz kurulum yapmadıgım için mi...
  6. R

Hocam tesekkür ederiz emeğine sağlık öncelikle mi8 lite de ve barkod shrame ekledinizi söylediniz ben temiz kurulum yapmadım direk üstüne kurdum önbelegi temizledim sadece ve yeni eklentiler ve romda hiç bir degişiklik göremedim uygulama kasası olsun acaba temiz kurulum yapmadıgım için mi...
  7. R

MIUI12.5 MIUITR 21.8.18

Hocam tesekkür ederiz emeğine sağlık öncelikle mi8 lite de ve barkod shrame ekledinizi söylediniz ben temiz kurulum yapmadım direk üstüne kurdum önbelegi temizledim sadece ve yeni eklentiler ve romda hiç bir degişiklik göremedim başlatıçi ekranı olsun uygulama kasası olsun acaba temiz kurulum...
  8. R

Güncelleme MIUITR 21.8.11 Güncelleme Özeti

Anladım hocam Elinize sağlık herşey için :)
  9. R

Aa evet hocam ondandır mutlaka ona tıkladı mı mesela kamera hatası bile veriyordu kapattı mı cekiyodu. Hocm birde hava durumu özellik eklediginizi söylemiştiniz heralde kontrol merkez yazısının yerine ama orda hayla kontur el merkezi yazıyor bilginiz olsun belki cihaz elinizde olmadıgı için...
  10. R

Tamamdır hocam bildiriz size mesela söyle birşey vardı kamera ayarlarından kontsrat modunu yüksek yapıyorum düzeliyor ama bu seferde yüz verisi gidiyordu hocam yüz verisi yok oluyordu
  11. R

Mi8 lite kamera sorunu düzeldi mi hocam
  12. R

Arkadaslar sizin kamerada cansız çekiyor mu bende mi var acaba sorun
  13. R

MIUI12.5 MIUITR 21.7.28

Hocam ellerinize sağlık öncelikle kamera mi8 lite soluk cekiyor hayla geçen günccelemede öyleydi sebebi neden olabılır
  14. R

Güncelleme MIUITR 21.7.28 Güncelleme Özeti

Ellerinize sağlık hocam
  15. R

Güncelleme MIUITR 21.7.28 Güncelleme Özeti

Hocam mi8 lite için kontrol merkez yazısını sildiniz mi yaptıysanız çok iyi olmuştur şimdiden Emeğinize sağlık :)