Ratko_19 kullanıcısının son içeriği

1. Ratko_19

Rehber Miui cihazlarda Fastboot rom atma

Cevabınız için teşekkürler Ayrıca MIUITR ekibine de teşekkürler site çok güzel olmus aradığımiz herşey var
  2. Ratko_19

Rehber Miui cihazlarda Fastboot rom atma

Merhabalar arkadaşlar Mi6 telefonuma miflash tools ile son sürüm fastboot kurulum yaptım yükleme yapmaya başladı fakat sonra hata verdi telefona bakayım dedim telefon yeniden başladı ve açıldı hiçbir sorun yoktu hala kullanıyorum tekrar kurulum yapmaya korktum açılmaz diye Hata vermesine...
  3. Ratko_19

Çözüldü Mi6 pil kullanımı sorunu

Cevabınız için teşekkür ederim sizdede aynı durum var mı ya da mi6 kullanan diğer arkadaşlarda deneyebilirler mi fotoğraf çekerken kamera çok kasıyor haliyle çok şarj yiyor mu Şuan twrp yüklü ve telefon rootlu fastboot yazılımı nedir ne işe yarar onu yükleyince rom da yüklemeye gerek var mı
  4. Ratko_19

Orijinal kendi kernel yüklemedim ondan kaynaklanıyor olabilir mi?
  5. Ratko_19

Arkadaşlar telefondan kamera uygulamasını açıp 15 dakika felan resim video çekiyorum telefon fotoğraf çekerken çok kasıyor zorlanıyor pil kullanım istatistiklerine bakıyorum kamera uygulaması yüzde 12 lerde şarj yemis telefonda sorun mu var acaba telefonda miuitr rom yüklü global ram yüklü iken...