Raid kullanıcısının son içeriği

1. R

Sohbet Redmi 7A modeli. Kafama takılan sorular ve Root Atamama Sorunu. Bilgi alışverişi.

Global Stock rom da da olmadı gene aynı nu sorunu daha önce yaşayan yokmu hiç ya.
  2. R

Sohbet Redmi 7A modeli. Kafama takılan sorular ve Root Atamama Sorunu. Bilgi alışverişi.

Ramdisk olmayanlar için konu açmış adam adım adım anlatmış boot.img yerine recovery img yi yamalayıp adb ile kuruyo altına millet oldu oldu yazıp durmuş bende oda olmadı anlamıyorum gerçekten sıkıntı ne. eu romda denedim recovery de kurtarma olduğu için desteklemiyo diye bi yazı gördüm inşallah...
  3. R

Benim telefonda Ramdisk özelliği hayır. Normalde Evet oluyomuş şimdi bi konuda tesadüf eseri gördüm. Bi forumda. Düzelmesi için şöyle bi yazı var ama bişey anlamdım
  4. R

Root checker de de rootlu gözükmüyor. Magisk de bu halde geliyo. Ayarlar çok boş ve şu menü yok .
  5. R

Şimdi gene Magisk 23 ile boot dosyasını yamaladım. Sonra kurdum telefona Sistem hatası verdi redmi yazısında dönüp duruyo şuan telefona 0 sistem yüklüyorum. Boot.img yi nerden kurmamız gerekiyor twrp mi abd mi? twrp iste kurarken hangi seçeneği seçiyoruz?
  6. R

Xiaomi 7A da kod adından neyi kast ettiğini anlayamadım
  7. R

Europe Customrom yüklü c.mi den indirdim.
  8. R

teşekkürler teklif için ama ben sorularıma cevap alıp romdan roma gezmek istiyorum biraz farklılık lazım artık sıkıldım.
  9. R

1.Sorun: Telefon Xiaomi 7A. Telefona bir türlü root atamıyorum Magisk i kuruyorum ama Magisk deki menüler kısmı gelmiyor. Boot dosyasını yamalayıp pachlama işlemini yaptım ama açıldığında gene aynı. Eu Rom ve Global Romda denedim hatta romlardadır diye 4 5 sürümleri farklı custom romla denedim...