Pomak kullanıcısının son içeriği

1. P

MIUI12.5 MIUITR 21.10.20

Mi 6 21.10 20 güvenlik durduruldu hatasi be notlar durduruldu hatasi ekrana yapıştı gitmiyor
  2. P

MIUI12.5 MIUITR MI 6 Ana Konu

Güvenlik ve notlar sürekli olarak duruyor hatasi var
  3. P

MIUI12.5 OneOS 21.9.13

Bu nedir hangi cihaza uygun
  4. P

Rom MI 6 DotOS [Unofficial] [Android 11]

Bunu nasil indirecez sacma bir site kod filan gonderiyorda nasil inecek bilen varmi
  5. P

Rehber MI 6 Ahize Sesini Yükseltme

Peki hangi programla yapiyoruz bunu
  6. P

MIUI12.5 MIUITR 21.8.18

Elde birsey yokta surekli yeniden baslatma var cepte iken onuda nerden anliyorum parmak izi ve yüz tanima devreden cikyor direk sifre ile aciyorum cihazi
  7. P

Güncelleme MIUITR 21.8.18 Güncelleme Özeti

Reis hersey süper eline sağlık ozellikle pil performansi ama su ses olayını halletsen iyi olcak 8.11 de de düzelmedi
  8. P

İnşallah çözersin ustad beklemedeyiz
  9. P

Simge ve arama sesi hatasi hala devam etmektedir su iki sorun olmasa mükemmel olacak ya
  10. P

Biraz düzelmiş ti ama yine yapmaya basladi 21.7.28 yükledim onu deniyorum şuan foxu kullanmamin sebebi bu surumden baska andoid 11 kuramiyordum denemek icin aops vs benzer seyleri kuramadim fox ile kurulmustu o yuzden foxu kullaniyorum digre twrp ler kuruyor ama cihaz acilmayip recoverye...
  11. P

Twrp yerine fox orange twrp ile bu sürümü tekrar yuklerseniz hatalar kayboluyor ses ve simge sorunlari çözüldü öyle denemenizi tavsiye ederim
  12. P

Arama sesini duzeltmek icin telefon app simgesine basili tut uygulama bilgisini ac bildiri ac orada seslere izin veri aktif edin gelmeyen ses çözülmüş oluyor
  13. P

Ayni sorun bendede var birde arayuz birbirine geçiyor degistirmedikcede duzelmiyor ahize sorunun arama yaparken hoparlör ve mikrofona birkackere basinca ses geliyor sikintili 21.3. 7 den iyi ama bu iki sorun olmasaymis mukemmel olacakmisti
  14. P

Ben talimatlari göremedim
  15. P

21.3.17 nin ustune nasik kuracaz peki hic birsey silmeden