OsmanPaşa kullanıcısının son içeriği

1. O

Recovery Twrp 3.7.0 Android 12 ( Android 13 destekli )

Güncellendi... Yapım tarihi: 7/11/ 2023 Değişiklik günlüğü : Kernel sürümü Android 14 tabanlı güncellendi. İndirme linki : 西柚味冰红茶的下载站
  2. O

MIUI14 MIUITR 23.5.29

Ah be dostum. Tuş oldunuz haberiniz yok. :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
  3. O

MIUI14 MIUITR 23.5.29

Normal güncellemesi devam eden cihazların orijinal çin romunu baz alıp geliştiren profesyonel ekiplerin romlarında bile bir sürü hata varken ( Bkz. Xiaomi Eu rom ) üç yıl önce güncelleme desteği kesilen bir cihaza başka cihazlardan rom portlamak ve gündelik kullanıma uygun hale getirmek...
  4. O

Sohbet Mi 6 MIUI 14 Port Rom

Uzun zaman sonra foruma bir girip bakayım dedim neler olup bitiyor diye. Değişen bir şey yok galiba. Aynı tas aynı hamam. Ne Aosp romlar ne de başka cihazlardan portlanan MiuiTr rom.... Bu romlar zaten hata ve eksikliklerle doluydu ve güncellemesi biten bir zamanların efsane cihazı Mİ6 yı...
  5. O

Sohbet Mi 6 MIUI 14 Port Rom

Şarkıda söylendiği gibi " Bekledim de gelmedin hiç mi beni sevmedin...." Ben yoluma Xiaomi nin yeni efsanesi 13 Pro ile devam ediyorum. Gelecek rom Mi 6 kullanıcılarına hayırlı olsun...
  6. O

MIUI13 MIUITR MI 6 Ana Konu

Yok çalışmadım; yapmanız da gerekmiyor. Sadece kendi inisiyatifinizle bir öneri sunduğunuz için belki ne işe yaradığı konusunda bir fikir verebilirsiniz diye ümit etmiştim. Bilmediğim bir şeyi denemek istemiyorum. Teşekkür ederim.
  7. O

Bu Magisk modülünün işlevi nedir acaba? Tam olarak açıklayabilir misiniz?
  8. O

Sohbet Kayıtsız cihaz kullanmak

Hocalarım, bizim Mi6 beş yıl oldu, miadını artık doldurdu. Yeni bir cihaz alacağım. Aklımda mi 11 ultra var ama direnç kaydı yaptırmayı düşünmüyorum. Bu yıl içinde pasaport kaydı yaptırma şansım da yok. 4+4 olarak kullanıp yılbaşında sıfırlanmasını ve sonrasında yine aynı şekilde kullanmayı...
  9. O

Recovery Twrp 3.7.0 Android 12 ( Android 13 destekli )

Build Date : 3/12/2022 Geliştirici : @Nanhumly Changelog: 1.Update Kernel (Base on Android13 Kernel) İndirme Linki : TWRP-3.7.0-android_12.img dosyasını indir - download
  10. O

MIUI13 MIUITR 22.11.23 [MIUI13 Son]

Teşekkürler hocam. (y)
  11. O

MIUI13 MIUITR 22.11.23 [MIUI13 Son]

CCrdroid rom kullanıyorum ve artık Aosp rom kullanmaktan sıkıldım. Yıllardır kullandığım Eu beta ya ise hantal olması ve cihazı yorması sebebiyle tekrar dönmek istemiyorum. O kadar methedilen bu sürümü yüklemek istiyorum ama forumda bulamıyorum. Linkler kaldırılmış görünüyor. Link verecek kimse...
  12. O

Çözüldü google hesabı

Maalesef Hakan hocam. Gmail hesabına da giremiyorum.
  13. O

Çözüldü google hesabı

teşekkürler hocam deneyeceğim.
  14. O

Çözüldü google hesabı

Arkadaşlar eşimin cihazını zamanında Turkcell den almıştık. Adamlar telefonun kurulumunu yaparken fake bir google hesabı kurmuşlar o zaman farkına varamadık. Şimdi telefonu sıfırlamak istiyorum ama google hesabının şifresini bilmiyoruz. Hesabı değiştirme şansımız da yok. Acaba diyorum yüklü...
  15. O

@haqanguven teşekkürler.