osmanayman kullanıcısının son içeriği

1. osmanayman

MIUI13 MIUITR 22.9.21

Yok benim bahsettiğim kamera... 😊
  2. osmanayman

MIUI13 MIUITR 22.9.21

Mi6 Android 11 için 60fps modülünü nereden indirebiliriz peki?..
  3. osmanayman

Sohbet MIUITR 13 ü yüklendikten sonra uygulamalardan bildirim gelmiyor ?

Önceki miui sürümlerinde yaşadım... Ve kişiler görünmüyordu, sadece numara vardı... Bütün izinleri kontrol edip, düzeltebildim...
  4. osmanayman

Güncelleme MIUITR 22.7.13 Güncelleme Özeti

Rica etsem Mi6 için orijinal host dosyası paylaşabilir misiniz?.. Adblock sonrası hâlâ düzelmedi problemler... Sanırım host dosyası bozuldu...
  5. osmanayman

Güncelleme MIUITR 22.7.13 Güncelleme Özeti

Neredeyse her gün girip yeni güncelleme gelmiş mi diye bakıyorum... Yaşattığın heyecan yeter kardeşim... 😁
  6. osmanayman

MIUI13 MIUITR 22.4.27

Bir önceki sürümün üzerine güncelledim... Şu an için sorun yaşamadım... Senden ricam, Mi Fitness (Sağlık) uygulamasını da güncelleyebilir misin?.. 😊
  7. osmanayman

MIUI13 MIUITR 22.4.13

Tamamdır, çok teşekkür ederim... 👍
  8. osmanayman

MIUI13 MIUITR 22.4.13

Buradan sormam doğru mu bilmiyorum ama sormak istedim... Telefonumun (Mi6) hoparlöründen (üst ahize kısmı) konuşma sırasında çok az ses çıkıyor... Daha önce ses yükseltme uygulamış, az da olsa farkedilebilir sonuç almıştım... Muhtemelen tozdandır deyip, az evvel içini açıp temizlemek istedim ama...
  9. osmanayman

Mod MI 6 MIUI Kamera V.4.1 Mod

Pro modu harika sonuç veriyor... Ama portre moduna geçerken "Kamera bağlanmadı" hatası veriyor... Verileri temizlemeden açılmıyor...
  10. osmanayman

MIUI13 MIUITR 22.4.13

Teşekkür ederim... Rom, stabil ve kullanışlı... Umarım diğer sorunlar da çözülür...
  11. osmanayman

MIUI13 MIUITR 22.4.13

Genel olarak sorunsuz kullanıyorum... Emeğin için teşekkür ederim Hakan kardeşim...:) Daha önceki sürümde de yaşadığım ve hâlâ devam eden bir kaç sorun da ben yazayım... Umarım çözülür... - Okuma modu çalışmıyor... - WhatsApp'ta isimler görünmüyor... Listeyi yenilediğim ve gerekli izinleri...