ocuonline kullanıcısının son içeriği

1. ocuonline

Duyuru MIUITR 22.10.5 ve 22.10.19 Güncelleme Bilgisi

@haqanguven Çift sim sorununa el atar mısınız lütfen?
  2. ocuonline

MIUI13 MIUITR 22.9.28

Merhabalar, Kernel değiştiği için mi şarj daha uzun gidiyor? yada ben mi yanlış algılıyorum. Sizlerde de durum aynı mıdır? @haqanguven Ve Çift sim sorunu düzeltilmeyecek sanırım. :(:cry: Yok mudur bir çözümü ?
  3. ocuonline

MIUI13 MIUITR 22.9.28

Merhabalar çift sim sorunu devam ediyor. Başkan şuna bir el at lütfen...
  4. ocuonline

Güncelleme MIUITR 22.9.28 Güncelleme Özeti

@haqanguven Çift sim olayına da bakar mısın lütfen?
  5. ocuonline

MIUI13 MIUITR 22.9.21

Evet her seferinde sıfırdan yapıyorum ayarları. Format data > kurulum > wipe yapıp açıyorum. Sende çalışıyor mu yoksa?
  6. ocuonline

MIUI13 MIUITR 22.9.21

Selamlar Yeni yazılım güncellemesi için çok teşekkürler ve eline sağlık. Ama maalesef yine çift simkart sorunu devam ediyor. ilk kurulumda çift simi görüyor. ikinci simi kapatırsan eğer bir daha açılmıyor. Simlerin yerini değiştirsem bile kapatılan sim aktif olmuyor. BaşkanLütfen şuna bir...
  7. ocuonline

Güncelleme MIUITR 22.9.21 Güncelleme Özeti

Teşekkürler cevap için.
  8. ocuonline

İndirme linkini bulamıyorum nedendir acaba? tarih dünün tarihi ama yanlış mı görüyorum. ilk başta 22 zannettim bekledim ama 21 imiş yine'de link yok.
  9. ocuonline

1.ci sim tel ve data 2.ci sim data (bunu sadece internetim bittiğinde kullanıyorum.) Evet 2.ci sime başka kart takarsan çalışıyor, fakat yine simi kullanmadın kapattın diyelim Ve telefonu yeniden başlattın diyelim... Yine aynı sorun oluyor. Hiç bir şekilde ikinci simi aktif hale...
  10. ocuonline

Merhabalar kolay gelsin, Mi6 için bahsettiğim çift simkart sorununu halledebilir misin lütfen? (ikinci simi gerekli olduğu zamanlarda açıp kullanıyorum. ilk kurulumda çift simi görüyor. ama ikinci simi kapatıp teli yeniden başlatınca bir daha açılmıyor asla. simlerin yerini değiştirmek işe...
  11. ocuonline

MIUI13 MIUITR 22.7.13

Teşekkürler ilgi ve alakana kardeş... twrp ile yama buldum oldu sanırım. magisk kurmadığım için sistem dosyalarına ulaşamıyorum. Bu yüzden farklı yollar aradım ve buldum.
  12. ocuonline

MIUI13 MIUITR 22.7.13

Onu seçtiğim zamanda kaydırma seçenekleri aktif oluyor, bu seferde bunu kapatamıyorum. Bu özelliği nasıl kapatabilirim peki?
  13. ocuonline

MIUI13 MIUITR 22.7.13

Merhabalar, Kusura bakmayın aradım ama bulamadım ve farklı bir konu açmak istemedim. 12,5 versiyonunda navigasyon tuşlarını nasıl yok ediyoruz?
  14. ocuonline

MIUI13 MIUITR 22.7.13

Selamlar Teşekkürler yeni yükleme için ve uğraşların için... Temiz bir yükleme yaptım. backuptan geri yükleme yaptığım programları kaldırırken birkaç kez çöküyormuş gibi oldu ve kaldırmadı. bende farklı yöntemle kaldırdım sorun çıkmadı... ama eskiden beri devam eden sorunum hala devam ediyor...
  15. ocuonline

MIUI13 MIUITR 22.4.27

Tamamdır teşekkürler