NeCo kullanıcısının son içeriği

1. N

MIUI12.5 MIUITR MI 6 Ana Konu

Temiz kurulum yaptım zaten, güncelleme yapmıştım patladı komple sıfırdan kurulum yaptım.
  2. N

MIUI12.5 MIUITR MI 6 Ana Konu

Merhabalar; Arkadaşlar mi 6 ve 21.8.18 kullanıyorum akşam şarj'a takıyorum sabah uyandığımda telefon kapanıp açılmış oluyor ve pin kodu noktasında bekliyor oluyor bunu neden yapar sizce ?
  3. N

MIUI12.5 MIUITR 21.8.18

Hocam, valla çok hata verince canım sıkıldı. Wipe yaptım 😁 Şuan herşey düzeldi gibi herşeyi tekrar kuruyorum 😊
  4. N

MIUI12.5 MIUITR 21.8.18

Evet PlayStore üzerinden de APK olarak ta kurulmuyor
  5. N

MIUI12.5 MIUITR 21.8.18

Maalesef, ne file exloprer kurabiliyorum nede kurduklarıma root yetkisi veremiyorum
  6. N

MIUI12.5 MIUITR 21.8.18

Galeri 'nin ismi %S çıkıyor hatada oradan geliyor sanırım
  7. N

MIUI12.5 MIUITR 21.8.18

Root var evet hatta bazı banka uygulamaları çalışmıyor robotlu cihaz diye kontrol etmemi istediğin bir şey varsa bakabilirim istersen üstadım
  8. N

MIUI12.5 MIUITR 21.8.18

Hiç öyle bir şey yapmadım direk kurulumdan sonra bu ekran geldi. Hatta detayınıda aldım şimdi
  9. N

MIUI12.5 MIUITR 21.8.18

2 Gün önce temiz kurulum yaptım, bugün güncelleme olarak son sürümü yaptım, Sürekli bu hatayı alıyorum Çözümü var mıdır?
  10. N

Güncelleme MIUITR 21.8.18 Güncelleme Özeti

Bugün gelecek sanırım değil mi güncelleme Pazartesi bugün ?
  11. N

Rehber MIUITR Güncelleme Talimatları

Hocam merhaba Miui 12 | 20.6.18 kullanıyorum şuan aktif olarak, direk güncelleme yaparak vermiş olduğunuz miui 12.5 'a güncelleme yapsam sıkıntı olur mu yoksa yedekleri alıp temiz kurulum yapsam mı daha iyi olur ? Hangisini tavsiye edersiniz ?