mofaa kullanıcısının son içeriği

1. mofaa

Çözüldü fastboot komutları çalışmıyor

(90) How To Use ADB Driver in USB 3.0 or Ryzen Processor Laptop | Issue Fix - YouTube Videodaki adımları izleyerek sorunu çözdüm. Dosyayı da ekledim. İyi forumlar
  2. mofaa

Peki hocam twrp üzerinden format data yapınca her şey gidiyor ve telefonu bilgisayara takınca bilgisayar depolamayı görmüyor bu yüzden yazılımı harici bir usb ve otg kablosu olmadan yükleyemiyorum bu sorun için bir çözümünüz var mı?
  3. mofaa

hocam elimdeki bilgisayarda yanlızca 3.0 portlar var ve şu an telefon çökmüş durumda bekliyor.
  4. mofaa

windows 11 yüklü bilgisayarımda minimal adb üzerinden twrp yükleme vs gibi işlemleri yapamıyorum. Windows 10 olan diğer bilgisayarlarımda hiç sorunsuzca bu işlemleri halledebiliyordum. Örneğin twrp yi flashlamak için kullandığım fastboot flash recovery twrp.img komutu win10 bilgisayarımda...
  5. mofaa

MIUI13 MIUITR MI 6 Ana Konu

Hocam zaten kulaklığı hallettim de arabada veya başka bluetooth aygıtlarında hiç ses çıkmıyor.
  6. mofaa

MIUI13 MIUITR MI 6 Ana Konu

Hocam romda bluetoothla ilgili bir sıkıntı var. Bağlanıyor ama ses vermiyor. Kulaklığım ile ilgili olan kısmını çözdüm aac desteği ile ilgili sanırım ama araba ya da başka bir şeye bağlanınca medya sesini göndermiyor. Daha öncede yüz tanıma ile ilgili sorun çıkmıştı ama temiz kurulumdan sonra...
  7. mofaa

MIUI13 MIUITR 22.11.23 [MIUI13 Son]

yazılımı 4 kere farklı sebeplerden dolayı tekrar yükleyip belirli süre kullanıdım 1 kere hariç hepsinde yüz tanıma kısmında kamera açılmıyordu. Isınma problemi de şarj olurken %20 yapıyor mesela sonra şarjı kesiyor sonra tekrar başlıyor ve şarj ediyor bu belirli aralıklarla tekrar ediyor...
  8. mofaa

MIUI13 MIUITR 22.11.23 [MIUI13 Son]

hocam mi 6 da son yüklemeden sonra şarj esnasında cihazda aşırı ısınma ve yüz tanımanın çalışmaması gibi sorunlar oldu. Nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.
  9. mofaa

Araçlar Magisk Manager V.27

hocam twrp den flashlayıp yeniden başlatıyorum telefonu sonrasında uygulamayı açınca magisk kurulumu için indirme yapması gerektiğini söylüyor. kabul edince magisk indiriliyor yazıyor ama bir türlü indirmiyor açılmıyor uygulama. Telefon mi 6 ve yazılımda mıuıtr 13 ,android 11. Yardımcı olursanız...
  10. mofaa

Rehber SafetyNet Fix

Hocam deniyorum bir türlü olmuyor magisk sürümü 23 olduğu için olabilir mi ?
  11. mofaa

MIUI12.5 MIUITR MI 6 Ana Konu

Magisk vardı ama herhangi bir modül kurmamıştım. Bir ara tekrar yükleyeceğim inşallah çalışır o zaman.
  12. mofaa

Hocam bilemedim artık neyden kaynaklı. Şu anda lineage OS kullanıyorum kulaklıklar bu romda gayet iyi çalışıyor.
  13. mofaa

Hocam yazılımda ufak bir sorun gözlemledim. Kullandığım haylou gt1 plus bluetooth kulaklıklarımı telefona bağladığımda sadece arama yaparken ses alabiliyorum. Diğer herhangi bir medya sesini alamıyorum bilginize.
  14. mofaa

Çözüldü Magisk modül yükleme

Hocam çözdüm sorunu. kendi dosya yöneticisini silmiştim yeni bir tane yükleyince düzeldi.
  15. mofaa

Çözüldü Magisk modül yükleme

Forumda bulduğum dolby atmos u yüklemek istiyorum fakat dahili depolamadan seç diyince hata veriyor. Ne yapabilirim?