meydeyy kullanıcısının son içeriği

1. meydeyy

Uygulama MIUI+

Merhaba peki android multimedya cihazda çalışır mi , yani bende xiaomi 12 var araç da android 11 multimedya cihazı var olur mu acaba yada nasıl yapmalıyım teşekkürler.
  2. meydeyy

MIUI13 MIUITR 22.9.21

üstad emeğinize sağlık şimdi indirdim birazdan kuracağım.
  3. meydeyy

MIUI12.5 MIUITR MI 6 Ana Konu

çok keyifli bir rom . sorunsuz problemsiz yükledim ilk izlenimler mükemmel şimdilik bir sorunla karşılaşmadım daha yeni yüklediğim için hadi hayırlısı inş sorunsuz bir rom olur emeğine yüreğine sağlık Allah razı olsun hakan hocam teşekkürler.
  4. meydeyy

yeni sürüm gelmiş hocam emeğinize sağlık şimdi indiriyorum çok teşekkürler
  5. meydeyy

Hakan hocam merhaba, Bir şey fark ettim bu gelen aramada ses sorunu ile ilgili , sanırım genel itibariyle miui tr tema da çok yapıyor Xiaomi nin standart temasını uygulama yapınca o sorun kalkıyor gibi tabi bunu yaparken temanin sesi telefonun sesini de değiştirsin tiki de aktif olmali bu...
  6. meydeyy

Google un bir özelliği onu Google un ayarlarında yada hava durumu bildirimde kapatma seçeneği ok olması lazım
  7. meydeyy

İyi de güzel kardeşim MIUI tr forundasin ne bekliyordun ki
  8. meydeyy

Sabırsızlıkla bekliyoruz hocam şimdiden emeğinize sağlık inşallah bu ses olayı sorununa çözüm bulursunuz :cool:
  9. meydeyy

Teşekkürler arkadaşlar bende aynı sorundan dolayı muzdariptip bende toplu iğne ile üstünü iciye kazıdım simsiyah iken beyaz oldu :D işe yarıyor dediğiniz gibi 5 yıl oldu pislikten tıkanmış delikleri
  10. meydeyy

20.11.19 mıuıtr olan sürüm sorunsuz demi hocam, bunda ses sorunu yoktu galiba bir ara denemiştim ağ bağlantı hatası filan diyordu banka uygulamalarında sorun yaşıyordum o sorun düzeldi mi acaba son güncelleme ile nasıl bu rom kullanan var mı?
  11. meydeyy

Evet vardır kardeş bazen gelen arama da ses karşıya gitmiyor yada da karşı tarafın sesi gelmiyor ama ara sıra oluyor beni arayan çok kişi olduğu için bana uygun değil çok sorun yaşadım bu önemli bir sorun bende bekliyorum bu sorunun çözülmesini ona göre yükle
  12. meydeyy

Merhaba Siz bu yazılıma hangi romdan geçtiniz acaba , ben android 11 den geçtim twpr ile ses ve ikon sorunlu idi kullanamadım Eğer gerçekten sorun orange Fox ile yükleme ise yeniden yükleme yapmayı düşünüyorum ses ve ikon sorunu gerçekten de çözülüyor mu?
  13. meydeyy

Gcam MI 6 Google Kamera (GCam 8.5.300_A10_V9)

Evet var ama tavsiye etmem çünkü orijinal kamera ayarları bozuluyor başka sorunlara sebep oluyor hata bazıları 3 yada 4 faklı kamera kullanıyor anlayacağın bayağı karışık orijinal kamera ile ağır çekim modunu kullanmanızı tavsiye ederim
  14. meydeyy

Merhaba Hakan hocam iki sorum var, hangi romdan geçmemizi tavsiye edersiniz yani ben android 11 den geçtim çok sorun yaşadım ,beta miui12 romdan mı geçiş yapalım bu roma önemli mi bu kısım. Bir de romu orange ile mı yükleme yapalım bu konu da önemli mi. Sizin rom şarj konusunda mükemmel o yüzden...
  15. meydeyy

Çözüldü Mi6 şarj olmama

Yani yapılması gereken işleri yapmışsın son çare format yada yeni bir rom yükleme yapman gerekiyor