messem kullanıcısının son içeriği

1. M

Sohbet Redmi 5 Plus için hangi rom'u kullanmalıyım?

miui 10 eu sürümünü kurdum hocam gayet stabil. Bizim cihazlar aosp kaldırmıyor onu farkettim. Resmen miui 10 çok çok daha akıcı ve pil ömrüde öyle gözüküyor.
  2. M

MIUI13 MIUITR 22.3.23

Aosp romdan miui tr versiyonuna geçeceğim hocam. Aslında o yüzden sormuştum antirollback olayını. Netflix de widevine l3 yazıyor android 12 aosp rom kullanıyorum.
  3. M

MIUI13 MIUITR 22.3.23

Hocam widevine L1 olarak mı geliyor netflix için soruyorum. Birde cihazım android 12 custom rom var rollback olur mu? Redmi 5 plus.
  4. M

Hangi sürümü indirmeliyim hocam? 3 adet sürüm var cihazıma göre. Hepsi miui 11.
  5. M

Derpfest Android 12 kullanıyorum. Takılma donma çok oluyor hatta uygulamayı açarken birkaç defa aç kapa yapıyorum uygulama uzun süre açılmayınca ondan sonra düzeliyor. Custom rom'lar gördüğüm kadarıyla çok hızlı değil bizim cihazlar için. Anroid 10 stabil bir custom rom'a geçiş yapabilirim ya da...
  6. M

Redmi 5 plus 4/64 modeline sahibim. Derpfest 12 kullanıyorum fakat cihaz kendi kendine çok hantallaşıyor. Bazen uygulamalara girebilmek için birkaç defa gir çık yapınca açılıyor neden oluyor bilmiyorum. Custom romları sanırım cihazım kaldırmıyor. Birisi miui 10 resmi rom'u tavsiye etti. Miui 10...