Mertylmz kullanıcısının son içeriği

1. M

MIUI12.5 MIUITR MI 6 Ana Konu

@haqanguven Hocam uğraşlarınız için başta teşekkür etmek isterim. Son yayınladığınız sürümü kullanmaktayım fakat ekranda kaydırarak geri gelme, anasayfaya dönme özelliğini nasıl kapatacağımı bulamadım bir yolu varmıdır? (sadece fiziksel butonları kullanmak istiyorum)
  2. M

Rom MI 6 Paranoid Android Quartz Android 10

bende birşey eklemek istiyorum son çıkan yani quartz 5 sürümünü kullanırken yaşadığım bir sorun. miui da şarjda pubg oynasanız cihaz taş çatlasa 47-50 derece arasına çıkıyor. bu romda öyle değil sıcaklık kontrolü yok şarjda oynarsanız cihaz 60-70 dereceleri görüyor cayır cayır yanıyor cihaz...
  3. M

MIUI12 MIUITR 20.10.1

MIUITR_20.10.1_MI6_SAGIT_M12-A9.zip buyur hocam MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. M

MIUI12 MIUITR 20.11.5

Game boosterda Çin sosyal medyaları yerine WhatsApp ve facebook isteyenler hakan hocam güncelleme yayınlayana kadar Mi Security 4.6.2 (arm64-v8a + arm) (Android 6.0+) APK Download by Xiaomi Inc. - APKMirror bunu kurup sorunu halledebilirler. Sent from my MI 6 using Tapatalk
  5. M

MIUI12 MIUITR 20.11.5

@haqanguven Hocam güncellenen game turboda WhatsApp ve facebook kısayolu kaldırılmış çinin sosyal medya uygulamarı wechat felan konulmuş. Haberiniz olsun bir sonraki sürümde düzeltirsiniz[emoji23] Sent from my MI 6 using Tapatalk
  6. M

MIUI12 MIUITR 20.10.1

Estağfurullah hocam önemli değil Sent from my MI 6 using Tapatalk
  7. M

MIUI12 MIUITR 20.10.1

Son sürüm bu gün yükledi hakan hocam ordan indirebilirsiniz. MIUI12 - MIUITR 20.11.5 Sent from my MI 6 using Tapatalk
  8. M

MIUI12 MIUITR 20.10.1

Hocam mi6 nın bu sürümü var bende bekleyin paylaşim Sent from my MI 6 using Tapatalk
  9. M

Güncelleme MIUITR 20.11.5 Güncelleme Özeti

@haqanguven hocam mi6 için port rommu yapıyorsunuz. Mi6 için beta desteği bitti ne kullandığımızı merak ettim. Sent from my MI 6 using Tapatalk
  10. M

MIUI12 MIUITR 20.10.1

Hocam mi6 güncellemede sıkıntı yaratıyor. Durduruldu hataları alıyorum sistem uygulamaları ana sayfada com.miui.calculator Felan gibi yazıyor üstüne tıklıyorım açılmıyor. 20.8.13 romunu yeniden paylaşırmısınız. Bu arada emeğine yüreğine sağlık.
  11. M

paranoid android quartz 3 ü mi6 ya kurdum. bitek özelleştirmesi hiç yok denilecek kadar az bildiğiniz stok android. performans bakımından ise miui'ın neredeyse 2 katı, cpu throttling test de hem miui 12 revos betada (eu, miroom da da yapmıştım ortalama aynı sonuçları vermişti.) hemde şimdi...
  12. M

şuan için yok malesef yavaş yavaş desteklenen cihazları arttırıyorlar ne zaman gelir bilinmez.
  13. M

Paranoid android quartz 3 çıkmış aktif olarak kullanan varmı? Pil ve performans nasıl. Malum mi6 için beta desteği son buldu:( stabil desen artık senede bir güncelleme gelir. Güncel kalmak performans açısından önemli bir faktör o yüzden paranoide geçmeyi düşünüyorum. Kullanan varsa...