mert25 kullanıcısının son içeriği

1. mert25

MIUI12 MIUITR 20.6.11

2. mert25

MIUI12 MIUITR 20.6.11

Hakan bey, son sürüm romunuzu kullanıyorum daha önce bahsettiğim Durum Çubuğuna girmeye çalıştığımda ayarlardan atma/hata verme sorunu devam ediyor ilginç olan ilk kurulumdan sonra durum çubuğuna girip ayar yapmıştım birşey etkiliyor ama ne bulamadım kurulumu sıfırdan yapmıştım (format datadan...
  3. mert25

Güncelleme MIUITR 20.7.2-3 Güncelleme Özeti

cevaplar için çok teşekkür ederim (y)
  4. mert25

Güncelleme MIUITR 20.7.2-3 Güncelleme Özeti

Hakan hocam, birşey de ben sorayım; Konum seçeneklerinde Sadece Cihaz seçilebiliyor Diğerlerini (Yüksek Doğruluk ya da Pil Tasarrufu) seçmeye çalışınca konum pasifleşiyor Bu durum sadece bende mi böyle, yoksa sizler böyle mi ayarlıyorsunuz?
  5. mert25

MIUI12 MIUITR 20.6.26

hocam elinize sağlık mi6 için son güncelleme mi?
  6. mert25

MIUI12 MIUITR 20.6.11

Hakan bey, 20.6.11 sürümünde Ayarlar/Ekran/Durum Çubuğuna girmeye çalıştığımda hata veriyor. Bu durum sadece bende mi var, yoksa genel bir hata mı? Cihaz mi6
  7. mert25

MIUI11 MIUITR 20.4.19

teşekkür ederim
  8. mert25

MIUI11 MIUITR 20.4.19

telegram grubun linkini atabilir misin?
  9. mert25

MIUI11 MIUITR 20.4.19

bu sürümü denemeyi çok istiyordum rom çok güzel fakat 11 sürümünü denemek istiyorum başka bir yere yüklenme ihtimali yok mudur?
  10. mert25

MIUI11 MIUITR 20.4.19

mi6 linki silinmiş galiba
  11. mert25

Rehber MIUITR Yükleme Talimatları

peki format data ile herşey silinirse (ki ben de böyle biliyorum) o zaman yukarıda belirtilen şu anlatımda hata yok mu? "önce 4 wipe sonra rom yükleme en son format data ve reboot bu kadar" önce rom yükleyip, sonra format data yapmanın ne anlamı var? sormak istediğim bu işte önce format data...
  12. mert25

Rehber MIUITR Yükleme Talimatları

başka bir konuda da böyle yazılmıştı, oraya da yazdım rom yükledikten sonra format data yapınca tüm veriler ve yüklenen rom silinmiyor mu? silinmiyorsa format data ne anlama geliyor?
  13. mert25

Rehber TWRP Rom Yükleme

elinize sağlık, yalnız birşeyi anlayamadım; romu yükledikten sonra 12 ve 13. resimde format data yapmayı göstermişsiniz. format data ile cihazdaki herşey silinmiyor mu?
  14. mert25

MIUI12 MIUITR 20.6.4

teşekkür ederim hocam romun en güzel yanı, ahize sesi çok iyi neredeyse yarıya kadar kısmak zorunda kalıyorum diğer romlarda en yüksek ayarda dahi duymakta zorlanıyordum
  15. mert25

MIUI12 MIUITR 20.6.4

romu kurdum, elinize sağlık çok güzel görünüyor fakat bir şeye takıldım mi6 da amoled ekran yok her zaman açık ekranı (always on display) kullanmanın bir zararı olur mu?