mehmetny kullanıcısının son içeriği

1. mehmetny

MIUI12.5 MIUITR Mi 8 21.12.15

hocam ciddi misiniz? 😲 "Mi8 için Miuitr" linkler öldü diye tarih mi oldu şimdi? 😧 Yandık ki ne yandık. 🥺 2 yıldır cezaevindeydim. Dışarıda olsaydım kesin bir yedek alırdım. (Gerçi o zamana kadar telefonu değiştirirdim.) Dışarı çıktım, elime telefonu aldım ilk defa, baktım siber telefonun...
  2. mehmetny

@haqanguven Hocam şu an sitede romun tüm linkleri patlamış görünüyor. İndirme imkanı bulunmamaktadır. Lütfen linkleri yeniler misiniz. emeğiniz için teşekkürler
  3. mehmetny

Merhaba hocam. Temalar uygulamasını güncelleyince mesaj bildirim seslerini değiştiremiyoruz. Değiştirsek de ses aynı kalıyor. Ancak güncellemeyi silince değişiklik yapabiliyoruz.
  4. mehmetny

@haqanguven Merhaba hocam, romu akşamdan beridir deniyorum. Çok akıcı bir arayüzü var, gerçekten güzel olmuş. Ama göze batan birkaç eksiklik var, müsaadenizle bunları sizle paylaşmak isterim. Romda eksikliği en çok hissedilen uygulamalar; Not defteri, Qr tarayıcı, sistem uygulama güncelleyici...
  5. mehmetny

Önemi: son sürüm kullanmak hocam. bir de tabii bugfixlerden faydalanmak Vendor'u çin stabil en son sürümü(V12.5.1.0) mü baz aldınız hocam?
  6. mehmetny

ses açma tuşu takılmış olabilir. Daha geçen gün başıma geldi. Güç tuşuna basınca da recovery ekranına atıyordur. Tabii bu düşük bir ihtimal
  7. mehmetny

Asıl ben teşekkür ederim, Anladım, vendor olarak "V12.5.1.0" sürümünü alıp, tüm kullanıcı arayüzü ve yeni özellikleri de çok daha güncel bir modelin son çıkan çin betasından aldınız anladığım kadarıyla. Doğru mu anlamışım hocam?
  8. mehmetny

Hocam emeğinize sağlık, çok güzel bir rom olmuş. İndirip kuruyorum şimdi. Bir soruum var, Romu Çin sürümünü baz alarak derlediğinizi söylediniz. Hangi Çin sürümü hocam? Son çıkan sürüm " China V12.5.1.0.QEACNXM" Siz hangisini baz aldınız acaba? Mi8 telegram gurubundan selamlar bu arada :cool: