Mehmet13 kullanıcısının son içeriği

1. M

MIUI12.5 MIUITR MI 6 Ana Konu

Bu sürümde sadece kamera çift ses çözümü ve arama geçmişi renklendirilmesi mi var? Ses bugları ve simge kayması ne durumdadır? Saygılarımla Hakan reis
  2. M

Aynı şey güncellemeden sonra bende de olmaya başladı. Ses kısıp açmayla çözülmüyor. Gizlilik şifresi, super wallpaper felan fantezi şeyler ama bu ciddi sorun çözülebilir mi? Değilse güncellemeden önceki sürüme geçiş imkanı var mı telefon uygulamalarını silmeden? 21.6.26'da bende olmamıştı.
  3. M

Rehber MIUITR Süper Duvar Kağıtlarını Etkinleştirme

Oldu. Teşekkürler hocam. Aslında bunu hiç kullanmamıştım ama o kadar muhabbeti dönünce merak ettim :) Deneyelim bakalım
  4. M

Rehber MIUITR Süper Duvar Kağıtlarını Etkinleştirme

Burada sadece karlı zirveler adlı duvar kağıdını mı kullanabiliyoruz? Çünkü diğerleri ne açılıyor nede yükleniyor?
  5. M

Eyvallah hocam. Teşekkür ediyoruz, elinize sağlık
  6. M

Wifi için tamam. Peki mobil veri için MIUITR'lerde bir iyileştirme var mı? Elinize sağlık, bu sitedeki rom'ları deneyeli beri fps dalgalanmaları (stabil olmayan veri akışı) daha az olmaya başladı. Ama psikolojik mi yoksa MIUITR onlara da müdahale ediyor mu emin olamadım?
  7. M

Bir sorum olacaktı Mi6 yurtdışı telefonu olduğu için (n11 gibi bir platformdan alınmış olsa dahi) içerisinde telefonun çekmesine yarayan bant genişliklerinde eksik donanımsal şeyler varmış. Bunu da oynadığım online oyunda sürekli fps sorunu olduğundan bütün operatörleri sırayla deneyip aynı şey...