marjinally kullanıcısının son içeriği

1. M

MIUI13 MIUITR 22.3.9

güç tuşu + ses kısma ile ekran görüntüsü aldım, 3 parmak kaydırmayı denemedim.
  2. M

MIUI13 MIUITR 22.3.9

@haqanguven Çoktan yükledim bile. ROM gerçekten çok iyi, teşekkürler. İlk izlenimler: -> Güç menüsü harbiden çok iyi. -> Üst panelin açılması yumuşatılmış, artık paneli açarken kasma çok daha az oluyor. -> Uygulamalar çok yavaş denilmiş, ben sistem uygulamalarında bir sorun göremedim. Belki...
  3. M

MIUI13 MIUITR 22.3.9

@haqanguven iyi günler. Yaklaşık 1 yıl önce telefonuma indirip derlediğiniz ROM'u denemiştim. Bugün görüyorum ki Redmi 5 Plus için hala güncelleme çıkarmaya devam ediyorsunuz. Cihaz eskidi, sorunlarını çözmek kronikleşse de hala emek vermektesiniz. Çok teşekkürler. Şuan indiriyorum, denemek için...
  4. M

MIUI12 MIUITR 20.11.5

Çalışmalarınızı takdir ediyor, sonuna kadar destekliyorum. Bir süre Redmi 5 Plus için MIUI12 deneyimi çok güzeldi. Fakat daha önce de bahsettiğim küçük ufak tefek sorunlar kronikleşmeye başladı. Üzülerek söylüyorum ki R5P için çıkan en son xiaomi.eu ROM'una döndüm. Sizin de belirttiğiniz gibi...
  5. M

Duyuru MIUITR 20.10.29 Güncellemesi İptal Edildi

Çok geçmiş olsun. Umarım kazasız belasız atlatırsınız.
  6. M

MIUI12 MIUITR 20.10.22

Evet, Rusça var.
  7. M

MIUI12 MIUITR 20.10.22

@haqanguven bey, ROM'u Redmi 5 Plus üzerinde deneyimleme fırsatı buldum bu birkaç gün içerisinde. Öncelikle şunu söylemeliyim ROM'u çok beğendim ve güncellemesi çıktıkça da güncellemeye çalışacağım, günlük kullanımda aradığım MIUI ROM'u kesinlikle bu. Ellerinize sağlık. ROM'un eksi yanları var...
  8. M

MIUI12 MIUITR 20.10.1

@haqanguven tebrik ederim. Çok güzel bir iş yapıyorsunuz. R5+ kullanıcısı olarak ağzımın suyu aka aka romu indiriyorum şuan. Tek bir sıkıntı var ki sizi google'da aratınca bulması zor, bulunca da Redmi 5 Plus'ı bulması daha da zor. Yani takipçi kitleniz olması gerekenin çok çok aşağısında...