maniac kullanıcısının son içeriği

1. maniac

MIUI13 MIUITR MI 6 Ana Konu

bildirimler uygulamayı açmadan gelmiyor. var mı bu problemi yaşayan ve çözen ? en önemli konu yani bu. Whatsapp ve Instagram özellikle
  2. maniac

Gcam MI 6 Google Kamera (GCam 8.5.300_A10_V9)

fotoğraf çekme tuşunun yanındaki boşluğa çift tıkladığımda herhangi bir ayar kısmı açılmıyor. configs i entegre edemiyorum. direkt apk yı kurduktan sonra böyle kullansam sıkıntı olur mu? teşekkürler
  3. maniac

MIUI12.5 MIUITR MI 6 Ana Konu

Cevap için teşekkürler hocam. ama yeni sorunları görmeye devam ediyorum. ghost screenler yaşanıyor bazen. ayrıca youtube vanced dan youtube u indirdim ve yatay bir video izlerken menüye döndüğümde menüde simgeler karman çorman halde kalmış gözüküyor. youtube a geri dönüp dikeye alıp menüye...
  4. maniac

MIUI12.5 MIUITR MI 6 Ana Konu

elinize sağlık teşekkürler fakat gözüme çarpan sıkıntıları dile getirmek istiyorum. telefonu karanlık moda alınca facebookta görüntü sıkıntıları oluyor. google play store da bazı uygulamalar yok. netflix gibi. chromu u yüklemedi mesela. bunları dışarıdan apk şeklinde indirdim. ses sorunları...
  5. maniac

Gcam MI 6 Google Kamera (GCam 8.5.300_A10_V9)

selamlar. öncelikle teşekkürler. 7.4 stabil fakat ağır çekimde problem var. var mı bir çözüm? teşekkürler