Mahoep kullanıcısının son içeriği

1. M

MIUI12.5 MIUITR 21.2.24/25

Eline, emeğine sağlık abi :)
  2. M

Rehber MIUITR Güncelleme Talimatları

Romu yüklüyorum, wipe yapıyorum ve magisk zip kuruyorum. Bu şekilde yaparsam modüller silinmiyor yani?
  3. M

Rehber MIUITR Güncelleme Talimatları

Merhaba hocam, romu güncellediğimde magisk modüllerinde sorun yaşar mıyım acaba? Thermal, tweak modülleri kullanıyorum.
  4. M

MIUI12.5 MIUITR Redmi 5 Plus Ana Konu

Hakan hocam link kaldırılmadan önce deneme fırsatım oldu. Arayüz MIUI 12'ye göre gayet iyiydi fakat oyun performansı hiç anlamadığım şekilde çok kötüydü. 60 fps oynadığım oyunda 45-50 fps aldım. Herşey normaldi fakat sebebini anlamadım. Şuan aosp rom kullanıyorum fpste falan sorun yok. Yenisi...
  5. M

Emeği geçen herkese çok teşekkürler hocam. Lag sorunu vardı uygulamalar açılırken o olabildiğince düzeltilmiş arka plan çok dolu olmadığı sürece sorun yok. Umarım cihaz güncellemeleri kesilmez :)
  6. M

Eray hocam, Redmi 5 Plus'ta normalde MIUI 12 sürümlerinin çoğu uygulama açılışında laglı. Aynı sorun bu sürümde de mevcut m Ses efektleri çalışmıyor derken ne kastedilmiş acaba? İniyor, deneyecegim fakat merak ettim.
  7. M

Eray hocam, Redmi 5 Plus'ta normalde MIUI 12 sürümlerinin çoğu uygulama açılışında laglı. Aynı sorun bu sürümde de mevcut mu acaba?
  8. M

MIUI12 MIUITR 20.11.19

Hocam redmi 5 plus kullaniyorum. Yeni sürüm ortalama ne zaman gelir acaba?
  9. M

MIUI12 MIUITR 20.11.19

Hocam tek anlamadığım her güncelleme de temiz kurulum mu gerekiyor yoksa direkt twrpden flashlasam yeterli mi?
  10. M

MIUI12 MIUITR 20.11.19

Romu indirdim hocam, kullanıyorum. Çok rom denedim fakat telefonda normalde miui 12 de çoğu romda kasma vs. oluyor. Aşırı akıcı, teşekkür ediyorum kasmayan MIUI12 deneyimi için :)
  11. M

MIUI12 MIUITR 20.11.19

Tamamdır, sağolun hocam.
  12. M

MIUI12 MIUITR 20.11.19

@haqanguven Merhaba hocam redmi 5 plus kullanıcısıyım. Normalde MIUI 12 romlarda uygulamalar arası geçişte ekran kasıyormuş gibi oluyor. Bu romda da öyle mi acaba?
  13. M

MIUI12 MIUITR 20.10.22

Hocam özel sürümün olayı ne? Niye özel sürüm yazıldı ve bu romla özel sürümün arasındaki fark nedir acaba? Resmi 5 Plus kullanıyorum bu arada.